Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elődjeink is...

Szerintetek elődjeink is ugyanúgy bele lettek volna bolondulva az okoscuccok és a modern elektronikai eszközök használatába, ha az ő idejükben is rendelkezésükre álltak volna ezen dolgok?

Figyelt kérdés
Illetve valóban hibáztathatóak-e a mai fiatalok, hogy ezen dolgokkal szórakoznak, ezek rendszeres használóik?
2017. júl. 24. 18:23
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ez kicsit túl van reagálva....minden kornak megvolt a maga " jajj a mai fiatalok " témája...ha náluk lettek volna ilyen cuccok ők is ugyanezt csinálták volna. Mindenki másba születik, és máshoz szokik hozzá....így más szemszögből lát sok mindent.
2017. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy belebolondultak a tv-be, csak ez már nem tűnik fel, mert ebben nőttél fel. Pedig hol normális, hogy egy ember napi 4-5 órát tévét néz, vagy ül a gép előtt is, internetezik.
2017. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom haladni kell a korral, nem nem szabad függővé válni a technológiától. Nekem van ps4-em, okostelefonom, tv, laptop stb, nincs ezzel semmi baj. Azzal van baj, ha a közös vacsora arról szól, hogy ültök az asztalnál és az egész család a telefonját nyomkodja beszélgetés helyett. Meg az, hogy amikor áramszünet volt, bekapcsoltam a tv-t, leesett hogy nincs áram, erre kitalákltam, hogy akkor nézek valamit a neten :D amikor ez se jött össze lementem a konyhába és akartam kaját melegíteni a mikróban de csak a fejemet fogtam hogy ez se jön össze. szóval már az ember természetesnek veszi ezeknek a dolgoknak a jelenlétét. Ha régen is lett volna rá lehetőség, inkább megrendelték volna neten a kaját, minthogy mamutra vadásszanak (persze ez kicsit sarkított példa) de az biztos hogy sok előnye van a modern kütyüknek, amiket ha nem viszel tulzásba, akkor nem károsak se az egyénre, se a társadalomra nézve. 22f
2017. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Clay Morrow ***** válasza:
Biztos, hogy igen. Nem tudom mért lenne másabb. Régebb a TV-t nézték, hogy csöpögött a nyáluk, utcán üldögélve mindenki újságot olvasott, azelőtt meg kitudja mibe voltak belebolondulva.
2017. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyapám mindig károgott emiatt mikor még élt, de pont őnála üvöltött a TV mikor az asztalnál ült...


Minden kornak megvolt az akkori jövőbe mutató technikai vívmánya amit szerettek. Az ősember is marhára örült neki mikor botokra köveket kötözött és azzal kapargatta a földet már, nem kézzel.

2017. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!