Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy képzeled magad 10 év múlva?

Hogy képzeled magad 10 év múlva?

Figyelt kérdés
Házas, elvált, kapcsolatban, egyedülálló, szülő.. karrier, egyéb?
2017. júl. 25. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem halott leszek.
2017. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanúgy mint most. Élettársi viszonyban, egy idegen országban. Csak annyi különbséggel, hogy a fiam addigra már saját családjával fog élni (legalábbis remélem, hogy 32 évesen már nem lesz a nyakamon)

42/N

2017. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lesz 2 kamasz fiam, a párommal együtt leszünk és remélem nagyon boldogok is leszünk.
2017. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Házas (legalábbis kapcsolatban a párommal), baba. A karrierről nem tudok még mit mondani.


L/19

2017. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

"legalábbis remélem, hogy 32 évesen már nem lesz a nyakamon "


Az szép megfogalmazás volt.... nagy kehet a szeretet.

2017. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban, anyóséknál héderelve, mert az elmúlt egy hét alapján, bármit veszek az pár nap alatt tönkremegy (medence, kocsi, számítógép), így nem lesz spórolt pénzem.


Viccet félretéve: Kapcsolatban, saját házzal, a jelenlegi munkahelyemen, csak jobb fizetéssel, gyerek nélkül.

23/F

2017. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy, mint most: egyedülálló, egy reménytelen életet élő egyén, aki csak a halált várja.
2017. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Addigra vagy sikerül apránként elérnem hogy legyen valami életem vagy kicsinálom magamat, ezt a két esetet tudom elképzelni. Na jó legyen inkább 12 év és akkor úgyis pont 40 leszek...
2017. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 21:20


Okoska.

Imádom a fiamat. Szerintem jobban mint itt bárki szülője a gyerekét akik panaszkodnak a szüleikre. Azt, hogy azt írtam, hogy remélem 32 évesen nem lesz a nyakamon, nem jelenti azt, hogy nincs szeretett. 22 évesen velem él aminek örülök. De örülnék annak ha ő is révbe érne, boldog lenne, és végre megállapodna. Nem most 22 évesen, de 32 évesen remélem, hogy nem lesz olyan életképtelen mint itt sokan, hanem addigra már saját lakásában, barátnőjével vagy feleségével élnek boldogan. Ja,és igen, már vettem neki lakást.. de egyedül nem akar ott élni.

2017. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

34 leszek akkor(férfi), házas, két pici gyerek, a harmadik úton de legalábbis tervben. Munka terén már léptem addigra 1-2 lépcsőfokot felfelé a ranglétrán, így magyar viszonylatban elég jónak mondható lesz már a keresetem, amiből futja majd többek között a lakás törlesztésére.


Valahogy így képzelem :)

2017. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!