Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy drogdíler élete,...

Milyen egy drogdíler élete, illetve tevékenysége?

Figyelt kérdés

Egy regényt szeretnék írni, melynek a főszereplője egy drogdíler lenne, azonban semmit sem tudok az életmódjukról, illetve a tevékenységükről sem, azon kívül, hogy nyilvávalóan drogot árulnak. Szeretném megtudni, pontosan hogyan zajlik ez az egész üzlet, illetve milyen életformával jár, hogyan alakítja át az egyén életét, személyiségét egy ilyen tevékenység.

Minden apróságra kiváncsi vagyok, szeretném a lehető legvalósághűbben bemutatni a karaktert és annak életét, így minden információt szívesen veszek. Ha esetleg valaki tud jó filmet, könyvet ajánlani a témában, az is nagy segítség lenne. Köszönöm!



2017. júl. 25. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen témájú játék is, a Drug Lord 2.0. Kicsit le van egyszerűsítve, de benne van a lényeg. Töltsd le, és csináld végig, ingyenes.
2017. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nézd meg a Breaking Badet.
2017. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Kubiszyn Viktor: Drognaplo cimu konyve talan jol johet. Egy fuggo eletet irja le, realisan, ugy, ahogy a szerzo azt atelte. Szerintem sokat segithet neked ebben a temaban, ha tenyleg mindent akarsz tudni. Mert ebben a konyvben minden benne van. A jo, a rosz, a kellemetlen, a kellemes. Remelem segitettem ! :)
2017. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Veszélyes Elemek ( Menace II Society) cimű gengszter filmet ajánlom.
2017. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ananász expressz(kicsit poénosabb a figura)

Nem minden díler,sebhelyes és morcos tekintetű kezében egy mordállyal ,egy Escobarféle karakter lapos lenne.

Próbáld kicsit poénosabbra,de elgondolkodtatóbbra venni.

Így biztosan érdekelne a regény :D

2017. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

En nekem eleg sok a szemelyes tapasztalatom, irj ram ha erdekel szivessen meselnek a regenyedhez. :)

2018. okt. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!