Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, ha a futár...

Mi van olyankor, ha a futár megérkezik, de én nem vagyok otthon és nem tud elérni telefonon?

Figyelt kérdés

rossz a telefonom, ezért a szám ,amit megadtam ,az nem jó. legalábbis csak holnap lesz jó..

és ha pl jönnek, de nem vagyok otthon, mert dolgom volt, akkor hozzák máskor vagy hogy adják át?



2017. júl. 26. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagynak értesítőt és azon rajta van a telefonszám, amin tudsz egyeztetni.

De a kiszállításról értesítő e-mail-ben, sms-ben benne szokott lenni a futár telefonszáma. Felhívhatod és megkérdezheted, hogy mikor járnak feléd. Akkor tudtok egyeztetni, hogy ne pont akkor hozza, amikor nem leszel otthon, illetve módosíthatod holnapra is a szállítást.

2017. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván visszaviszi, ill. ahogy 1-es írta, hagy elérhetőséget. De ha mondjuk Budapestről Szegedre vitte volna neked a csomagot, és te akkor hívod, amikor már rajta van a hazafelé vezető autópályán, akkor biztos nem fog a kedvedért visszafordulni.

Egyébként önmagában gáz, ha nem vagy elérhető a futár számára. Én biztos, hogy kölcsönkértem volna családon belül egy telefont, kicseréltem volna a SIM-kártyát erre a napra, hogy ezen a számon elérhető legyek.

De ha ezt nem oldottad meg, akkor legalább várd ki otthon, míg megérkezik (igazából ez is a szabály).

2017. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!