Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookozók. Pszichésen...

Facebookozók. Pszichésen rendben vannak azok az emberek akik állandóan törlik az ismerőseiket Facebookról, majd újra jelölik őket? De nem egyszer csinálják ezt, hanem több alkalommal, és nem egy személlyel, hanem szinte mindenkivel.

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít egy női ismerősöm emiatt. Már legalább háromszor eljátszotta ezt. Már nincs kedvem visszajelölni. Most megint eltűnt, de most úgy tűnik azért, mert törölte magát.

2017. júl. 28. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vannak ilyen bolondok. De olyan is van hogy magától törlődik. Lehet hogy észrevette és azért jelölt vissza, szóval nem ő törölt le hanem a facebook. Nekem is van ilyen egy ismerősömmel folyamatosan.

A másik amikor jön az értesítés hogy xy elfogadta a jelölésem akit be se jelöltem és nem is ismerem..

2017. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába jelölget, nem kell visszajelölni.

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki 3 profilról bejelölt, úgy hogy megvan neki mind a három és használja is őket. Mindezt úgy, hogy nagyon jóban voltunk aztán egyszer nem írt vissza, pedig látta. Nemrég pedig csinált egy újabb profilt és a másik profiljáról küldött nekem ajánlást, hogy jelöljem be.

Fogtam és letöröltem az összes profilját.

2017. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: Ilyen is elképzelhető, de ez az eset annyiban más, hogy ez az illető amikor újra jelöl, akkor mindig magyarázkodik, hogy miért törölt. Pl.: "elegem volt az emberekből", "nem voltam jól" és hasonlók. Közös ismerősünktől tudom, hogy másoknak is ilyen magyarázatokat ír a törlés okaként, amikor újra bejelöli őket. Mivel csak köszönőviszonyban vagyunk és maximum pár alkalommal váltunk 1-2 szót udvariasságból, így még kellemetlenül is érzem magam a magyarázkodásaitól.
2017. júl. 28. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem rólam beszélsz :) Én ezt szoktam csinálni,és mindig akkor,amikor nagyon besokalok valamitől,és legszívesebben elbújnék a világ elől.Most is így vagyok.
2017. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár ismerősöm, aki minden hétköznapi, jelentéktelen szóváltás után lejelölt az ismerősei közül, majd miután aludt rá egyet-kettőt, visszajelölt. A szóváltások a következő magasröptű dolgok voltak: nem tudtuk eldönteni, hol együnk aznap, mert mindketten másra vágytunk. Nem hívtam fel este (mert elaludtam). Hasonlók.

A végén meguntam, és töröltem őket a rákba. Nem a dráma miatt vagyok fenn, nekem erre nincs szükségem.

Szerintem igenis van benne valami pszichés labilitás meg nagy adag éretlenség, hogy a facebook-ot ennyire az érzelmeink kifejezésére használjuk. Érdekes ember lehet, aki hajigálja össze-vissza az ismerősöket aszerint, hogy éppen hogy érez velük kapcsolatban. Az se egészséges, hogy ha rossz kedvem van, törlöm a fiókom. Miért??!!


Mondd meg neki, hogy a való életben nincs kifogásod ellene, de a facebook-on kíméljen meg.

2017. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem figyelemhiányos, like-függő az ilyen ember. Szeret a középpontban lenni. Ha törli az ismerősöket és újra bejelöli, akkor megint vele foglalkoznak.
2017. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Hát akkor tényleg betegek és nem kell visszajelölni.
2017. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


#4


Nem hiszem, hogy te lennél. Sok hasonló ember van.

2017. júl. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!