Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek az emberek szerintetek...

Ezek az emberek szerintetek "kamu-ba" akarnak pénzt gyűjteni a "fogyatékosoknak" a bevásárló központok parkolóiban?

Figyelt kérdés

Már sokszor találkoztam velük, vegyes korosztály.

Ma pl a Budaörsi Auchan parkolójában egy fiatal 16-18 körüli kis csaj hátizsákkal a hátán talált be.

Kezembe nyomott egy látszólag valami olcsó nyomtatóval készített nyomtatványt, amin egy magyar kormány logó volt, meg valami alapítvány neve.

Rajta meg emberek nevei, és utánuk összegek. Ezer, kétezer, ötezer stb.

A csaj nem beszélt csak mutogatott, kissé erőszakosan reagált mikor elkezdtem olvasni a nyomtatványt (hümmögött meg mutogatott). Siettetett hogy most akkor adok pénzt vagy nem.

Természetesen soha nem adok ilyen parkolókban megkörnyékező emberkéknek készpénzt, mivel nem lehet tudni mennyire megbízhatóak.

Ti találkoztatok már ezzel?

És szerintetek is kamu ez az egész?


2017. júl. 28. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez mind kamu. :)
2017. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy kamu. Ne adj ilyeneknek pénzt.
2017. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérjél sárga csekket vagy számlaszámot,honlapcímet.
2017. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

abban is biztos lehetsz, hogy a listára felírt nevek is kamuk, hogy lásd, más már adott :D


én egy hónapja Berlinben jártam így. egy elmondása szerint bosnyák nő jött oda egy papírral, már nem emlékszek mire gyűjtött, lényeg, hogy volt egy név a papíron, és 10 euro felajánlás...na én meg mondom volt 70 cent apróm, odaadom...:D be is írtam a lapra, odaadom neki a pénzt, az meg elkezd ott feleselni, hogy no-no, minimum 5 euro...na ott hagytam ott a pcsába :D azután természetesen még szidott is egy sort...:D amatőr, legalább ne ilyen nyíltan hisztizne...

2017. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!