Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írjak egy rövid bocsánatké...

Mit írjak egy rövid bocsánatkérő üzenetbe?

Figyelt kérdés
Megbántottam egy olyan férfit,akit nem akartam.Valami rövid frappánsat szeretnék írni... bűntudatom van.Az se akarom hogy nagyon nyálas legyen.
2017. júl. 28. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

- Bocsánatot akarok kérni valakitől.

Ennyit tudtunk meg az egész kérdésből, amit te tudsz, mi annak a 0.001%-át tudjuk. Hogy segítsünk így?


Írd le, milyen az akit megbántottál, mivel bántottad meg, és mi történt konkrétabban, ha szeretnél segítséget, mert így akárki akármilyen tanácsot ad neked, az csak vakon odanyög valamit neked.

2017. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, ez így nagyon kevés. Ki ő? Milyen viszonyban vagytok? Mivel bántottad meg? Mennyire?

Szerintem, ha nem közeli ismerős, barát, akkor ne írogass neki. Ha munkatárs, akkor sem.

2017. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Általános bocsánatkérő üzenetet szeretnék,nem szeretnék kitérni a gondra.
2017. júl. 28. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor általános válasz van:

Sajnálom.

Bocsánat.

2017. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak úgy tudunk tanácsot adni, mintha egy kisgyereknek diktálnánk a szöveget.

Kedves x!

Ne haragudj, hogy x dolgot tettem.. Sokat gondolkodtam rajta, és megbántam. X meg X dolog miatt tettem, és már látom, hibáztam.

Remélem nem haragszol. Ha gondolod, valamikor találkozhatnánk, szeretnék tőled élőben is bocsánatot kérni. (Ezt a sort gondolom ki fogod hagyni)

2017. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak az őszintét..

és inkább személyesen..

2017. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs.
2017. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!