Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha valaki aki...

Mit szólnátok, ha valaki aki szerelmes belétek megmondaná, hogy nem tisztel titeket?

Figyelt kérdés

Most ilyen hős szerelmesről van szó.

Van egy srác, aki nagyon belém habarodott, sokat írogatott valamikor, azt hittem csodál, mert szerelmes belém. Erre kinyögte tegnap este, hogy egyáltalán nem tisztel engem, mert bunkón viselkedtem vele, hazudtam neki. Ami igaz, mert nem akartam bantani. De én ott lesokkoltam teljesen. Ti hasonló helyzetben mit tennétek?



2017. júl. 29. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az o problemaja ha nem tisztel,nem a tied. Hany eves a fiu? Szerintem csak fellangolas volt a reszerol,nem szerelem. Legegyszerubb ha nem irsz vissza neki es elfelejtitek egymast.
2017. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
máskor ne hazudozz össze vissza
2017. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Ő dolga mit érez, mit csinál.

Mit tennék? Ha a helyedben lennék, és a srác bejönne nekem, bocsánatot kérnék, és nem hazudnék.

Ha nem jön be, akkor nem érdekelne egyáltalán, érezzen amit szeretne, de persze közölném vele hogy én nem érzek semmit és nem is fogok.

2017. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2020. júl. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!