Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan szóltok hozzá egy...

Ti hogyan szóltok hozzá egy lányhoz az utcán?

Figyelt kérdés
Pl. Látok egy lányt aki nagyon bejön nektek. Odamentek köszöntök. Esetleg ha egyáltalán nem ismered akkor be is mutatkozól neki...dr utána?? Miket érdemes tőle kérdezni? Vagy miket érdemes neki mondani. Pl.valami finoman megfogalmazott bókokat tudtok? Ezt csam azért kérdem mert én nem az a fiú vagyok aki facebookon szeretne barátnőt keresni.. előre is köszi!
2017. júl. 30. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem mondta senki, hogy facebookon kell barátnőt keresni, de ne is az utcán. Általában senki nem örül neki, ha épp tart valahova, és valami random idegen leszólítja. Én legalábbis biztos bosszús lennék, nem venné ki jól magát.

Elmész szórakozóhelyekre, rendezvényekre, bárokba, és ott mindjárt másabb a szituáció, mintha az utcán támadnál le valakit.

2017. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez az utcán leszólítós dolog a lehető legnagyobb hülyeség.
2017. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Utcáról, volt három kapcsolatom. Nem egy fülest hallgató, vagy ép rohanó nőt kell feltartani. Mondjuk, kirakatot nézegető nőt, akivel már ö9ssze akadt a tekintet, halvány mosoly is volt. Na és csak is általános, semmitmondó beszélgetés indítása. Mondjuk a kirakatban látottakról. 2-3 mondat után már látni, akar-é még tovább beszélgetni, esetleg kávézni. Látom, hogy nem, akkor 2-3 mondat után elköszönök.
2017. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy sem. Egyszerűen csak tovább megyek.


23/F

2017. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

"mert én nem az a fiú vagyok aki facebookon szeretne barátnőt keresni"

Ez igen dicséretes dolog, de sajnos az utcán csak az működik: hello, bébi, mennyi egy menet

Máshol kell keresni, normális társaságokban, normális programokon, (nem discoólban )

És a pofon-veszély is 0-ra csökken ez esetben.

2017. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Legjobb szöveg:

Lelegelnék érted egy hold lucernát.


Ennek senki nem tud ellenállni. Bármelyik nőt megkaphatod. ;)


Akkor egy picit komolyabban:


Egyik lehetőség, hogy valami olyat látsz rajta/nála/vele, amit érdekesnek, különlegesnek tarthatsz.

Pl. egy teljesen ismeretlen csajnak nagyon hosszú haja volt, és én megjegyeztem, hogy "de szép hajad van", ő ezt megköszönte, és elmondta, hogy 3 éves kora óta növeszti stb.

De egy kutyát sétáltató lányhoz is odamehetsz, mintha téged csak a kutya érdekelne, leguggolsz, megsimogatod, megdicséred, hogy milyen ari, és ettől máris szimpi leszel.


Amúgy "csak úgy" leszólítani bárkit is elég béna és átlátszó próbálkozás.

2017. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Az utca nem az a hely, ahol le lehet szólítanibaz embereket csaknúgy. Kivéve, ha ez a munkád :)
2017. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, de Magyarországon nem illik megszólítani másokat az utcán!

Nyilvánvaló, hogy amikor segítségre szorul valaki, - mert például nem talál valamit, - az mentő körülmény, de ezen túlmenőleg nem illik idegenekkel szóba elegyedni az utcán.

Esetleg a társkereső oldalak szolgáltatásait tudom szives figyelmedbe ajánlani, - ha végképp nincs ötleted, - ezek az oldalak kifejezetten arra a célra lettek létrehozva, hogy az ember társat, barátnőt, barátot keressen magának és még csak furán sem néz rád ezért senki, nem fog újjal mutogatni rád egy rendőr közeledte alkalmával, hogy zaklatod.

2017. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De háló. Elvagytok tévedve. Én arra értem ha pl nyilván valóan látod hogy unatkozik. Például várja a buszt. Stb. Éd csak ül vagy áll magába és unja az életet. Akkor se illő? Akkor is siett? Xd
2017. júl. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!