Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted 2016 vagy 2017 jobb...

Szerinted 2016 vagy 2017 jobb év? Miért? Mivel másabb?

Figyelt kérdés
Szerintem a tavalyi év jobb volt, de nem csak megszépült emlékek miatt.. hanem emberek miatt, volt akkor pörgés, szóval volt életem.

2017. júl. 30. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly elvégeztem a bsct amivel dupla annyit szenvedtem mint kellett volna, majd nem találtam állást. Idén találatam állást szakmán kívül amiben elég jó karrier potenciál van. Szerintem az idei év eddig jobb, de ehhez kellett a tavalyi, hogy lezárjam a dolgokat.

Mostmár csak növeszteni kellene valamit a lábam köze és dobni az asszonyt, mert az meg döcögős idén is, nemcsak tavaly.

2017. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016-ban hosszas haldoklás és több havi kórházi kezelési kísérlet után meghalt az anyai nagyapám, és 4 év után ismét munkát kellett keresnem, most januártól van új melóm, egyelőre stabil, így nekem most ez az év jobb, nyugodtabb, és valamivel több pénzt is keresek.
2017. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!