Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem birom tovabb....

Egyszeruen nem birom tovabb. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Volt valaki egyszer mindennel jobban szerettem,nem voltunk egyutt de beszelgettunk nehanyszor meg lelkiztunk es egyszer megbantott engem,azt mondta szalljak le rola,nevetseges vagyok meg ilyenek,es akkor mikor en mar nem birtam tovabb ezt az egeszet,elmondtam neki h mit erzek,es aztirta aranyos vagyok meg ilyenek:(..es akkor megint kibekultunk de mar nem beszeltunk annyit szoval enyhultek az erzeseim , de mikor igerte nekem h talizni fogunk es egyszeruen

az jutott eszembe hogy milyen jo lesz majd a nyakaba ugorni es atoleni:'(..es egyszeruen mar a gondolatatol is ver a szivem.:(..de nem akarok csalodni,mert tudom hogy mi sose lehetunk egyutt.(mind1 hogy miert)..De viszont mostmar alig beszelunk,nemir nekem vissza,es erzem a hianyat egyre jobban:(.de egyszeruen ha arra gondolok h majd atolelelem es erezni fogom az illatat teljesen megorulok es ver a szivem ugy hogy olyan mintha ki akarna ugorni..lehetseges hogy felerosodott az erzes?:(..


2017. júl. 30. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfelejteném mert nagyon együldaluak az érzések tényleg ilyen kapcsopatot szeretnél mert a másikra nem számithatsz nem érzi amit te.
2017. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom ez igy van ,elfelejtenem de nem birom mert erzem hogy szeretem:(..mindennel jobban ,mikor beszelunk akkor ugyerzem boldog vagyok,de amikor mar nem beszelunk ujra szomoru leszek:(..nembirom elengedni:( ez a baj
2017. júl. 30. 19:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer elengedtem nem beszeltunk honapokig,es olyan hulyesegeket csinaltam h gyogyszerre ittam alkoholt,meg ragyujtottam,ilyeneket.es ha ujra ez lenne nagyon szenvednek
2017. júl. 30. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondtad hogyan érzel aszt mondta aranyos vagy többet nem tudsz tenni.Az időt is felesleges pocsékolni olyat kéne keresni aki értékeli is nem gondolod.Olyan 7 milliárdan vagyok valaki lehet csak nem aranyosnak fog gondolni szerintem érdemes lenne megpróbálni. Erőltetni persze lehet de a vége az lenne hogy, csúnyán kihasználna
2017. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,mar 1 eve kuzdok ezzel,remelem sikerulni fog
2017. júl. 31. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!