Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Krisztián980703 kérdése:

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy kit ki/mi motiválja az életben hogy tovább éljen, hogy minden nap mondjuk felkeljen és dolgozzon majd este haza érjen hulla fáradtan és lefeküdjön és minden kezdődjön előről. Jelenleg csak vegetálok nem tudom, hogy mi értelme végig gürizni egy életet és kiváncsi vagyok téged/titeket mi motivál a mindennapi életben hátha én is rá találok a válaszok között a számomra elfogadható "opcióra".

2017. júl. 31. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Semmi.
2017. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Az, hogy csak egy van, akkor meg hozzunk ki belőle valamit.
2017. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok... (Tisztelet a kivételnek.) Félre értés ne essék ez nem egy depresszív poszt akar lenni inkább egy elmélkedés meg persze érdekel és hajt a kiváncsiság :D
2017. júl. 31. 21:46
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg semmi.Azt sem tudjuk biztosan,hogy hogy keletkezett a Föld..Azt,hogy minek,miért élünk,arról meg pláne nincs fogalmunk.Nincs az életnek értelme és mégis milyen komolyan vesszük..Fura.
2017. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Valami értelme kell, hogy legyen téged is hajt valami. Valami miatt elmész reggel dolgozni, valami oka kell, hogy legyen. Nem hiszem, hogy azért élsz mert drága a temetés. Téged mi hajt, mi mozgat egyik napról a másikra ?
2017. júl. 31. 21:54
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez az örök kérdés. Semmi más.


47 éves vagyok, tehát nem túl tapasztalt, és nem is túl tapasztalatlan. Viszont engem kihajítottak az utcára gyerekkoromban, tehát a gyerekkorom nem volt rózsás, befogadtak egy idegen családba, de sosem szerettek igazán a gyerekükként. De amikor szerelmes lettem ...... az más volt. ..észre vették, hogy nem túl jó a sorom (18 voltam), a szerelmem családja pedig átvett. Boldogok voltunk. 1 hónap múlva született egy gyerekünk is. Elmentem dolgozni, kitaníttatott az apja. Olyan gáz ezt leírni, de mindegy. Főiskolát elvégeztem, ő is. Közben nevelgettük "anyukával, nagyival". Látták, hogy igazán szeretem. Most ott tartunk, hogy én 47 éves vagyok, ő 50 és boldogok vagyunk. Van egy idősebb fiúnk és egy lányunk. Olyanok vagyunk, mint egy tökéletes család. Persze voltak gondok, nem kicsit, de mindig megoldjuk. Boldog vagyok. És tudod mit? Semmiért nem adnám fel. Az élet értelme az, hogy elérd azt a boldogságot, amelyet soha semmiért nem adnál fel. A szeretet, ami ott van a szívedben. A megértés, hogy nem vagy egyedül. Kiállnak melletted, védenek és legfőképpen szeretnek. Ez az élet értelme (szerintem). :) 47F

2017. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Az élet értelme a fejlődés, tanulás.
2017. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
A barátaim miatt, meg a miatt a fiú miatt aki tetszik.
2017. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Új dolgokat,új embereket megismerni.Bár a másodiknál már az a baj,hogy egyre furcsábbak az emberek,így hát nembiztos,hogy szívesen kezdeményezem pld.én az új kapcsolatok felkutatását.Engem a három gyermekem motívál.Segítení őket maximálisan az életben,ami tőlem telik. De gondolom nálad nem ez a helyzet,így át nem tudom mennyire kielégitő a válaszom.
2017. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%
engem az hajt, hogy finomakat tudjak enni.
2017. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!