Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek mikor először...

Az emberek mikor először meglátnak és beszélnek veled néhány szót már meg is mondják, hogy milyen ember vagy?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rétegfüggő. Pszichémet még senki sem volt képes látni úgy igazán, de emberek nagyjának leesik, jót akaró ember vagyok.

Szóval ez egy kettős válasz. És mindenki másnál is hasonló áll fenn.

2017. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. A rendelkezésükre álló limitált információk és a korábbi tapasztalataik alapján kialakítanak egy sematikus képet rólad, amit aztán az ismertség elmélyülése során folyamatosan alakítanak a veled kapcsolatos élményeiktől függően. Egyébként folyamatosan ezt csináljuk nem csak az emberekkel, akikkel találkozunk, hanem bármivel, amivel kapcsolatba kerülünk.
2017. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Nem csak velem, senkivel sem tudsz úgy pár szót váltani, hogy abból rájöjj, ki is ő.


Mindenki egész nap maszkokat váltogat, függően a beszélgető féltől, helyzettől, belső állapotától.


Más kérdés hogy vannak akik még évek múltán is csak maszkokat mutatnak egy ismerősnek, de ez már személyiség torzuláshoz vezet, pontosabban annak az oka.

2017. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak azt a felét ismeretes meg, amit megmutat magából az ember.

Vonaton rengeteget beszélgetek idegen emberekkel, szívesen beszélgetek, ha kezdeményeznek (én nem szoktam kezdeményezni) és egy elnagyolt, nagyjábóli képet tudsz alkotni a másikról. De normális ember nagyon bizalmas vagy személyes dolgot nem mesél el egy teljesen idegen embernek, illetve nem emeli ki a negatív tulajdonságait senki sem. Mindenki jónak próbál tűnni.

Lehet, hogy egy olyan emberrel hoz össze a sors egy rövid beszélgetésre, aki teljesen elragad téged, aztán amúgy lehet, hogy többet nem is lehetne vele eltölteni, mert amúgy kiállhatatlan.

Pár perces vagy pár órás beszélgetésekkel nem ismerhetsz meg és ki senkit sem.

Max bizonyos embertípusba tudod kategorizálni az embereket, ha már sokfélével beszélgettél.

2017. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondják meg, de vagy éreztetik vagy pedig már nem beszélnek velem többet (szerencsére).
2017. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Megmondják de ez nem feltétlenül tükrözi a valóságot, csak amilyennek ők látnak vagy akarnak látni. Amit mindig észreveszek, hogy jelentős változáson megy át az illető arca, amikor megszólalok, ebből kifolyólag a legtöbb ember külső alapján tök másnak láthat, mint beszélgetve. És ki tudja, hány ilyen váltáson esik át egy olyan személy, aki jobban is megismer.
2017. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Általában hamis képet alkotnak rólam. Valamint le kell ülni velem legalább egy 30 perces személyes beszélgetésre, amikor épp nem vagyok ideges, szóval teljesen nyugodt körülmények között. Természetesen ehhez kell pár év ismeretség, hogy sor kerüljön rá. Akárkivel nem beszélgetek csak úgy. Akkor esik le általában az embereknek, hogy egy teljesen más embernek ismernek meg, mint akinek hittek. Olyannak, amilyen igazából vagyok. Nem szándékosan csinálom, de valamiért társaságban nem úgy viselkedem, mint egy ilyen beszélgetéskor. Dolgozom már az ügyben, hogy ne így legyen és valóban azt a jó és kedves embert lássák, ami valójában vagyok.
2017. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*aki
2017. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig még egyik új ismerősömnek nem volt szokása, hogy leüljön velem és kiértékelje a személyiségemet az első találkozás után.
2017. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A főnökömet nem tudnád átdobni egy kis mézesmázossággal és egy-két álarccal. Munkaerő felvételnél az 5 perces beszélgetés után mindenkiről nagyon megbízható profilt készített eddig. De ő nem ma lépett le a falvédőről.
2017. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!