Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélnek mert cigány vagyok....

Elítélnek mert cigány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj rá okot, hogy elítéljenek. Vagy bizonyítsd, hogy az elítélés nem jogos.Sajnos a többségi tapasztalat adja az okot az elítélésre.
2017. aug. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Koltozz el egy olyan orszagba ahol az emberek 90%-a nem lelki nyomorek, aki mason probalja megbosszulni a hogy valojaban egy gyava f-sz.


Nincs ra megoldas, a magyar nep ilyen. Gyulolnek mindenkit.

2017. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne hasonlíts az "elítéltekre" külsőleg...azokra sem, akik azt nézik, mi mozdítható, mi "senkié", ne szólj meséket...azé késtem, mert Viktorral sakkoztam...

Ha dolgozni kell, mert elvállaltad, akkor dolgozz...stb.

2017. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyél cigány. Ezt nem szarmazásra, hanem viselkedésre értem
2017. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Jelenések 7:9 "Ezek után láttam, és íme egy nagy sokaság melyet senki nem volt képes megszámolni, minden nemzetből, törzsből, népből és nyelvből és a trón előtt és a bárány előtt álltak, fehér köntösbe öltözve és a kezükben pálmaágak voltak."....

Isten népe igazságos emberek sokasága, bőrszinüktől függetlenül egy családot alkotnak. Egy vérből teremtette Isten az emberi családot, tehát testvérei vagyunk egymásnak. Hamarosan egybegyűjt egy nagy sokaságot, hogy túlélje a nagy nyomorúságot és Armageddont. Tanulmányozni kell Isten Szavát és csodálatos jövőre számíthatunk.

2017. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj rá okot. De a rasszizmus oda-vissza működik, mint ahogy a kedves magyargyűlölő válaszíró is bemutatta. Én olyan vagyok a cigányokkal, amilyenek ők velem. Ezért van 1 cigány barátom, és több tíz "ellenségem".
2017. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Ne foglalkozz az ilyen "hazafiakkal" és "igaz magyarokkal"! A legszánalmasabb emberek közé tartoznak.
2017. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem pont ma akart meglopni az orosházi piac előtti parkoloban egy erőszakos zokni-nadrágszíjjas sete szó szerint büdös cigány. Már az autómba kotorászott mintha az övé lett volna a szemétje mert behajintott a résnyi ablakon egy szíjat és mondtam nem kell. Most milyen véleményem legyen a cigányokról ezek után? Vannak 1-2 nem cigány rossz életű csirkefogó ismerősöm de ilyet nem tenne egyik sem.
2017. aug. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi a véleményed a válaszokról?
2017. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kik ítélnek el, hol? (iskolatársak, tanárok, a helyiek, ahol laksz, munkahely, utca? hogyan ítélnek el? A viselkedésed milyen?

Ahol élsz, ott milyenek a cigányok általában?


Van olyan helyzet, hogy tudsz beszélni azzal, aki elítél, (de NEM hajlamos a fizikai erőszakra)? ha igen, esetleg beszélhetnél vele, hogy miért ítél el. Tényleg csak a származásod miatt? ha más miatt, akkor min tudnál változtatni (pl. zavaró szokás..)


De így látatlanban azt tudom javasolni, hogy tanulj, légy nyitott, érdeklődő, illedelmes. Ha elítélnek, semmiképpen se erőszakkal, agresszióval válaszolj, mert azzal csak megerősíted az ellenérzésüket. Csak még jobban el fognak ítélni.

2017. aug. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!