Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hosszú évek után a párom...

Hosszú évek után a párom szakított. Ezért ismerkedni kezdtem, de csak barátkozási szándékkal. Vajon miért akarja mindegyik csaj legalábbis, akivel eddig találkoztam, elmélyíteni a kapcsolatot? Miért nem lehetünk egyszerűen csak barátok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok!
2017. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Friendzone lányoknak? Ritka az ilyen...


Mondjuk közöld velük a legelején, hogy csak barátságból ismerkedsz. Ez lehet, hogy segít. A normális kommunikáció szokott.

2017. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert egy díjnyertes tenyészbika vagy! Ezt akartad hallani?:D
2017. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindegyiknek mondtam, de mintha nem hitték volna el. Lehet az volt a gond, hogy túlzottan megnyíltam... De egy barátságnak ez lenne az alapja nem?

Díjnyertes tenyészbika, hmm... jó lenne, de az sosem leszek... :)

2017. aug. 4. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt.. Gólyatáborban (augusztus vége) összespanoltam egy csajjal, akkor még egész csinos volt, de nem akartam tőle semmit. Hosszú, mindegy. Egyetem alatt egész sok időt voltunk együtt, tök jól elvoltunk. December közepén közli mit akar, mondom bocs nem. Aztán beszélgettünk tovább, kávézgattunk, együtt jártunk órákra.

Majd konkrétan megint rámmászott. Eljött a barátnőjével a lakhelyemre, zaklatott. Valszeg megpróbálta feltörni a face-em is.

Hát biz' vannak ilyen lányok.

2017. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!