Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok azt ha egy...

Ti nem unjátok azt ha egy öregemberek azt mondják persze az ő idejükben?

Figyelt kérdés

Pld az ő idejükben nem voltak okostelefonok kint játszottak mégis megvoltak😊


De ha lett volna Szerintetek nem nyomkodták volna ők is például Facebook meg ilyenek?


2017. aug. 5. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Nyuvi, ha megéred azt a kort, te is ilyen leszel.
2017. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem, elvégre igazuk van. Majd én is fogom mondogatni direkt, csak hogy idegesítsem vele a fiatalokat :D
2017. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a faterom ilyen de ő még csak 50 éves. Mindig mondja hogy az ő idejükben minden tökéletes volt,meg hogy ő olyan volt mint egy görög félisten. És sokszor csak fogom a fejem hogy ez tényleg ennyire hülyének akar nézni. :D
2017. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Bezzeg a Kádár idejében......
2017. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

A mi időnkben az emberek értelmesen töltötték idejüket cimboráikkal.Mozogtak, csatangoltak, rosszalkodtak, pecáztak, fociztak, fürödtek vízben és nem klímában...éltek.

Most meg az ifjak nyomorék módon, tokásodva maszturbálnak egy kütyün a társaik marhaságait lesve és sajátjukat publikálva...szánalmas.

2017. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Ez most nem a szokasos generàciònkènti bezzeg az èn idômben duma. Fiatalok nèzzetek csak körbe.
2017. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Harmadik még a végén kiderül hogy valami istenség vagy😅



Első hidd el nem fogok olyan lenni



Utolsó maga most még is internetezik

2017. aug. 5. 08:54
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Én nem unom..... 90. Évek elején voltam gyerek és semmiért nem cserélném a mai gyerekekkel. Sőt engem a mai napig erdekel, hogy nekik milyen volt a gyerekkoruk... velük se cseréltem volna sose, mert bihtos kemény volt suli után kapálni menni, de jó sztorikat szoktak mesélni.
2017. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott az anyukám mesélni szívesen meghalgatom 😊
2017. aug. 5. 08:59
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

De tényleg...


"ő idejükben nem voltak okostelefonok kint játszottak mégis megvoltak"


Nem csak megvoltunk, de ezerszer jobb, élményekkel teli gyerek- és fiatalkorunk volt.


Nem tudom, hogy kitől unod, mert nyilván nem mondják el neked naponta ötvenszer, de ettől függetlenül teljes mértékben igazuk van.

Erre csak annak van rálátása, aki megélte mindkét korszakot, és látja, hogy hogy eltunyul, elbutul, ellustul a társadalom ezektől a haszontalan eszközöktől.

De ettől unhatod..., én meg minden egyes lehetőségnél újra és újra elmondom. ;)

2017. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!