Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Csepke...

Mi a véleményetek a Csepke névről. Régi magyar név. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egy kicsit komolytalannak tűnik egy felnőttnél. De nem viselhetetlen. A Csenge név nem jön szóba? Az azért szerintem komolyabb, viselhetőbb egy felnőttnek. Bár mostanában gyakori
2017. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. ☺ ( ha lányunk lenne, lehet ez lett volna a befutó. Amúgy szerintem sokkal komolytalanabb nevek vannak ennél..)
2017. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Aranyos egy kislánynak, de én nem adnám.
2017. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

A Csenge már nem adja azt, mint a Csepke. Nekem legalább is nem. :)

Igen, olyan kis bájos. De felnőtt korban is lehet vki bájos, nem?

Annyira tetszik, mégis elbizonytalanít, hogy sokan így vélekednek. Nem akarok kitolni a gyerekemmel... :)

2017. aug. 6. 10:35
 5/22 anonim válasza:
Csak ùgy tudom elkêpzelni, hogy egy másik kicsit komolyabb név is kerül mellé. Igy is inkább második névként adnám.
2017. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek az ősmagyar nevek. Bajban is vagyok, mert szeretnék a lányomnak is azt adni, de azok közül egy sem tetszik, mint ahogy a Csepke sem. A fiaim Botond és Szabolcs.
2017. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ha fiam lett volna Botond lett volna! :)

Viszont két lányom lesz úgy néz ki. A nagyobb Luca és a kicsi lenne Csepke... :)

2017. aug. 6. 11:00
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Ismertem egy ilyen nevu kutyat, engem arra emlekeztet.
2017. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Ismerek idős nénit ilyen névvel, Csöpi néninek hívjuk, és idősen is bájos a hölgy :)

nekem tetszik a Csengével együtt, de sajnos a Kovács névhez nem passzol

2017. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tolsz ki vele, ha neked ez tetszik akkor add. Sokkal szebb, mint a Dzsesszika és társai. Az egyetemen volt egy Cseperke nevű tanárom, elsőre fura volt az ő neve is, mert még nem hallottam előtte...de aztán megszoktam, nem gondoltam komolytalannak. A Csepke is ilyen.
2017. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!