Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki folyamatosan arra...

Ha valaki folyamatosan arra vágyik, hogy mások visszajelezzenek nekik, hogy minden rendben mindent jól csinálsz az milyen betegség?

Figyelt kérdés
Anélkül meg vannak zavarodva,nincs saját elképzelésük,akaratuk,hogy mit hogyan kell csinálni. Sok ilyen ember van a a társaságomban. Várnak valakireaki megmondja neki a tutit!
2017. aug. 6. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, önértékelési zavar jelei. Az ilyen emberek könnyebben befolyásolhatók, és mivel nem igazán hisznek magukban, kell nekik valaki aki mutatja az utat, akire lehet támaszkodni. Ennek nyilván vannak súlyosabb, és alig észrevehető esetei.
2017. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány
2017. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csakhogy Ők mutatjak a legjobban azt,hogy milyen menők és,hogy Ők a követendő példa,de az ellenkezője van. Sokszor szívatnakbis embereket,hogy nagyobb becsülésben legyen részük.Akkor ez most mit jelent? Hogy lehet kezelni az ilyeneket?!!
2017. aug. 6. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A boldogságot kìvülről keresik, másoktól teszik függővé magukat. Én akkor voltam ìgy mikor dolgoztam egy munkahelyen, szerettem volna mindenkinek megfelelni. Mindent megcsináltam, túl is teljesìtettem mindig, majd arra vártam, hogy a főnök jó munkaerőnek tartson. Amilyen kedves volt, az orrom alá dörgölte, hogy másik munkatársam a best, aki alig dolgozott. Ezért is nem szabad másoktól várni, hogy elismerjék a fontosságunkat.
2017. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!