Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csendes, nyugodt természetű,...

Csendes, nyugodt természetű, amolyan megalszik a tej a szájában típusú ember vagyok. Mit gondolhatnak vagy beszélhetnek rólam a környezetemben lévő emberek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem kell vele foglalkozni, hogy ki mit mond. Sőt magasról le kell szarni. Élj úgy, ahogy neked jól esik.
2017. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt se tudjak hogy letezel.
2017. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csak kevesebb fontosságot tulajdonítanak neked, mint annak, akinek be nem áll a szája. Ettől még nem leszel fura, max azt gondolják rólad, hogy milyen jó gyerek vagy.
2017. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem jó az, ha valaki tudja, hogy mit beszélnek róla. Az csak lehúzza az embert.
2017. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Fura.
2017. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Azzal nincs gond milyen vagy, ha téged nem zavar, hogy olyan vagy...de mások véleményére adni legtöbbször a legrosszabb :)
2017. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
78%

Manapság mi már ( a férjemmel külföldön élünk ) és sokszor inkább az ilyen beállítottságu emberekkel ismerkedünk szívesen!

Nem kell mindenkinek nagy dumásnak lenni ami mögött sokszor fele annyi sincs..

A kérdésedre a válasz: nyugodt, idő kell, hogy megnyíljon.

2017. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nekem is kimondottan herótom van a nagy dumás emberkéktől. Sok beszédnek sok az alja. Ha valaki manapság sokat beszél, vagy pletyka, vagy dicsekvés esetleg linkelés. Köszönöm, de hacsak tehetem, nem kérek belőle.
2017. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. aug. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!