Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hatrany barmiben...

Szerintetek hatrany barmiben is ha valaki mindig nagyon sokaig font marad mert egyszeruen keptelen aludni?

Figyelt kérdés
mar kb ket hete nem birok aludni.. van meg ezzel valaki igy?

2017. aug. 7. 03:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ja am lany vagyok
2017. aug. 7. 03:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon sokáig maradok fent, még iskolaidőben is, mert egy éjjeli bagoly vagyok. Annyiban hátrány, hogy nem egészséges, felborul a bioritmusod, illetve elég fáradt leszel a nap hátralévő részében, legalábbis csak akkor, ha még nem szoktál hozzá az egészhez. Veled biztos azért történik ez, mert nyár van. Szerintem ne aggódj, majd úgyis átállsz. :)
2017. aug. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt még nem tettem hozzá, hogy a legtöbb gyerek ilyenkor a legaktívabb, tehát nem kell rajta csodálkozni.
2017. aug. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fokozatosan át kell állni. :) Nappal nem alszol olyan jól. (Ezért sem kedvező az állandó éjszakás meló sem.) Nálam már a reggeli ébredések vannak nagyon berögzülve. Lassan én is kezdek egy sulit és 2 órát utazgatások lesznek. Szóval nem éppen jó, hogy hajnali 3-kor kelek.Sajnos már valamennyire rögzült, mert szeretek hajnalban kelni, de szoktatom át magamat. Kezdd el időben és lassan akkor nem fog annyira megterhelni. Mivel még valószínűleg kamasz vagy így több mint 7 óra alvásra van szükséged. Erre figyelj! Bár őszintén mondva én frissen és üdén utoljára az óvodában keltem. :D A túl sok sem jó és a túl kevés sem. Egyébként hátrány. Az agyi aktivitást "csúnyán" befolyásolja. A szervezeted jelez, hogy szunya, aztán úgy jársz mint én középiskolában a 2.-3. órákban. A matek tanárom nem mert rám nézni mert járt a szemem mint a motolla, aztán tompa puffanással, nyál csorgatva a padra zuhantam, mint Micimackó.
2017. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az az egy hét semmi ahhoz képest amit én csinálok. Te valószínűleg a nyár miatt vagy így. Nekem viszont az éjszaka szimpatikusabb a nappalnál. Suli időben is mindig éjfél után aludtam el, de azt is csak azért hogy ne órán aludjak. Nyáron viszont nem kell menni sehova így végre élvezhetem az éjszakai fennmaradásokat, és úgy délután fekszem le, de olyan 5-6 ritkább esetben 7 körül már fent is vagyok.

De ez amúgy nem túl "egészséges". Szóval azért próbálj meg aludni.

2017. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 2 hete nem tudsz aludni, elképzelhető, hogy a nagy hőség az oka!
2017. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
suli idobe is igy vagyok vele keptelen vagyok elaludni ejfel elott... van h nem is alszom mert ugy vagyok vele h minek? nem vagyok faradt egesz nap sot.. porgok egyfolytaba.. most leszek kozepsulis es az eddigi 8 evem alatt se szoktam hozza a korankeleshez.. azert irtam ket hetet mert az utobbi idoben mindig ugy alszom el h nem vagyok almos es meg forgolodom orakig de magamra eroszakolom az alvast mert kell..
2017. aug. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!