Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fapados? Ryanair, Wizzair, jet2, vagy easyjet?

Figyelt kérdés
Indoklast is írjatok, hogy miért.

2017. aug. 7. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A wizzair-el és a Jet2-vel volt már dolgom.

Szerintem a kettő közül a jet2 kényelmesebb, higénikusabb és jobb.

A wizzair-nél csak hátizsák méretű táskát vihetsz (bár azt hallottam ezt beszüntetik.)

A szék is kisebbnek tűnt, a lábhely is, ráadásul elkaptam valami gegyvát és egy hétig beteg voltam. Mondjuk az a járat pont Erdélybe ment, sok-sok románnal és mint tudjuk nem a higeniáról híresek a bocskorosok sem.


Ryanair-ről rengeteg rosszat hallottam, bár attól tartok a nyár végén muszáj lesz igénybe vennem, addig nincs tapasztalatom.

2017. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jet2-val még nem volt dolgom.

Ryanair:

Kontra:Fedélzeten minden hulladrága, lábhely szűkös. Beszállítás lassú, mivel a sok gyökér össze-vissza pakolja a szekrény méretű csomagjait. Újabban ugyanis a bőröndöket elveszik, és nem büntetik ha nem férnek fel és feladatják, bár ez szerencsére ingyenes.

Pro:Rendszerint ők a legolcsóbbak és pontosak is, Ryanair gép miatt még sosem késtem sehonnan. A személyzet mindig precíz, odafigyelő volt és szerencsére az idegesítő termékbemutatók, e-cigi árusítások is megszűntek.

Wizzair:

Kontra:iszonyat szigorúak a csomagokkal, lassan már csak egy retikült vihetsz fel és olykor pofátlanul drágák.

Pro:kisebb csomagok->könnyen elférnek->gyors a beszállítás. Ha van klubkártyád, akkor tényleg filléres áraik vannak. Valamint itt nagyon sokszor találkoztam olyan pilótával, aki bejelentkezett és elmesélte, éppen hol repülünk, milyen magasan, mekkora sebességgel stb. Stewardessek udvariasak.

Easyjet:

Kontra:Drága. Nem is kicsit. Én sajnos még soha nem találtam olyan jó árú jegyeket, mint a Wizznél, Ryannél.

Pro:számomra a fedélzet komfortosabbnak tűnt, mint a másik kettőnél, csomagokkal sem szívóztak.

2017. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy kutya. Amúgy is az ár,és az időpont függvényében döntök.Meg hogy a célország melyik városába megy,melyik van közelebb a cél városomhoz. Legutóbb Finnair-essel mentem, és kárpitos ülések voltak,nem azok a rém hideg műbőr ülések.
2017. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!