Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti sem bánjátok már, hogy...

Ti sem bánjátok már, hogy mostmár nem soká vége a nyárnak?

Figyelt kérdés

Szeretem a nyarat de,hogy melegebb van azátlagos nyárnál ez nem jó,így én már nem bánom,hogy vége lesz a nyárnak. Csak jobb az ősz,még a (tél) és a tavasz is. Kollégáim se bánják,már,hogy vége lesz.

Azt vettem észre,hogy a nyárimádó ismerőseim is mondták,hogy e már sok ami a mult héten volt 42 fok. Bizony volt ahol ennyi is volt,elérte a hőmérő.


Ti,hogy vagytok ezzel?

Nem bánjátok ti sem,hogy vége lesz már ennek.a különösen meleg nyárnak?



2017. aug. 8. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nagyon bánom :(

Ez a nagyon nagyon meleg kb 4-5 napig volt, a nyár 90%-a tök jó volt :( Ahhoz képest meg amúgy hogy milyen durva telünk volt, még áprilisban hó esett meg alig bírtuk már kivárni, hogy vége legyen, sztem nem is annyira durva ez a nyár :P A tél sztem sokkal gázabb volt...

2017. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Én bánom, mert a telet sokkal jobban utálom mint a nyarat.
2017. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Mivel gyűlölöm a nyarat, ezért örülök neki, hogy végre vége.
2017. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első! Ne bántsuk a telet azért,ugyanis amit a nyárra írtál,hogy rövid ideig volt forróság,a télre is igaz,hogy nem olyan sokáig volt az a nagyon hideg csak januárban,abból is kb. 2 hét volt amikor nagyon hideg volt. December,február melegebb volt az átlagosnál,februárban volt olyan nap amikor 20 fok is volt.
2017. aug. 8. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Bánom mivel csak nyáron tudom elő venni a drága oldtimerem mivel télen nem lesz ki mozditva a garázsból meg mivel cabrio

Plusz nyáron vannak autós találkozók ahova megyek mind a kettő kocsival a cabrio 1-es golfal és a kombi octaviával .

Telet utálom tavasz meg a nyár a nekem való .

2017. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem örülök, hogy lassan vége. Most hogy volt ez a pici lehűlés az elmúlt napokban, eszembe jutott az ősz érzése és még nem kívánom, hogy itt legyen. Pedig a nagy meleg pártolója sem vagyok, de legalább jó paprikás hangulatom volt tőle, nem gondolkoztam másokkal, csak mentem, mint a tank :D
2017. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* mármint nem foglalkoztam..nem gondolkoztam az ő szemszögükből -amit egyébként megteszek
2017. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Én csak az iskola miatt bánom nagyon.

Már most görcsbe rándul a gyomrom, ha csak rágondolok...

2017. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A suli miatt nem várom:(meg lehetne tovább nyár
2017. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem várom, hogy vége legyen a nyárnak. Én iskolás vagyok, jelenleg nyári szünet van, és rohadtul nem vágyok vissza a suliba...
2017. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!