Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez hogy lenne fair?

Ez hogy lenne fair?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak egy krémet, amit én vettem a saját pénzemből, és a testvérem is használja. Mondtam neki, ha már használja és elfogy, akkor legközelebb ő veszi meg. Azt mondja attól, mert egy kicsit használja nem fogy.
2017. aug. 8. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ő nem akarja kifizetni a következőt.
2017. aug. 8. 18:51
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Te vetted, a tiéd.

"Azt mondja attól, mert egy kicsit használja nem fogy."

Az ilyen kis hisztijeit meg tegye félre, nem fogja használni, ha nem fizeti ki, ezt mondd meg neki.

Nyomni fog egy nagyobb hisztit, érvelni is próbálni fog, de értelmetlen lesz mind, amíg nem fizeti ki, nem kap semmit, mondd meg neki. Ez így fair, különben csak te leszel szivatva.

2017. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, az életben nem mindig kell, hogy igazság tétessék.

Most ebből még használhasson egy kicsit néha.

Ha elfogy majd, szólj neki, hogy ő veheti a következőt, és most te fogod úgy használni, hogy nem fogy közben.

Ha nem hajlandó megvenni, akkor mondanám neki nagyon határozottan, hogy oké, eddig volt a jóvilág. Megveszed a következőt is te, de abból már ő nem használhat, mert eldugod, elzárod. Rá se nézzen!

2017. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!