Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok valakiről,...

Mit gondoltok valakiről, akinek teljesen üres a facebook oldala?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy hülyén hangzik ez a kérdés és előre leszögezem, hogy tudom, hogy a facebookon és a neten kívül is zajlik az élet.


Van facebookom, bár nem igazán használom, inkább csak azért kellett, hogy a suli alatt tudjam tartani a kapcsolatot az osztályommal és meg tudjuk beszélni a sulis dolgokat illetve ismerősökkel, barátokkal szoktam beszélgetni messengeren. Nem szoktam megosztani semmit sem, lájkolgatni sem szoktam. Nincsen fenn egy darab képem sem (se profilkép, se borítókép), max. olyan, amin mások jelöltek meg. Az adatlapomat sem szoktam frissítgetni. Többen megjegyezték, hogy ez milyen gáz mert így kb. senki sem tudja, hogy ki vagyok, nem lehet megtudni rólam semmit, nincs rólam egy kép sem, amiről felismernének stb. és ez így komolytalan, hiszen üres az egész profilom.


Nektek mi erről a véleményetek? (őszintén!)


2017. aug. 8. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogyan kezeli a facebook profilját.

Mondjuk engem általában zavar, ha semmit sem tudok meg egy emberről, ha bejelöl vagy ilyesmi. És én inkább nem is fordítok nekik nagyobb figyelmet, mert eszembe jut, hogy lehet kamuprofil, vagy valamk zaklatószerűség, mert sajnos volt ilyenre példa, nem is egy.

De ha te így érzed jól magad, akkor szerintem ne törődj más véleményével, akik ismernek tudják hogyan nézel ki.

17/L

2017. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém is pont ugyanilyen. Nekem tetszik ha másnak is ilyen üres a profilja, mert arra gondolok, hogy azért ilyen, mert az illető amúgy utálja a facebookot, de valami miatt fent "kell" legyen rajta, pl. igen, sulis csoport miatt, vagy olyan ismerőse miatt, akivel csak ott szokott beszélni.
2017. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, 1-2 régi dolog van fent, de más nincs. 35 vagyok, leginkább csak a 4 ismerősömmel való kapcsolattartás miatt használom.
2017. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyáltalán nem utálom a facebookot, sőt sok szempontból hasznosnak tartom. Rendkívül megkönnyíti a kapcsolattartást, új közösségek vagy barátságok kialakulását is segíti, üzlet és reklám céljából is hasznos lehet stb., de nekem igazából azon kívül, hogy beszélgetek néhány emberrel nem nagyon van rá szükségem. Sosem voltam az a típus, aki mindig, mindenről beszámolna mindenkinek, így most sem érzem szükségét annak, hogy megosszak dolgokat, képeket töltsek fel stb. Ugyanakkor tényleg sokan megjegyzik, hogy így fel sem ismerni, ha valaki ismerőst bejelölök, akkor nem lehet benne biztos, hogy az én vagyok illetve sokan tényleg azt gondolhatják, hogy ez csak egy kamuprofil...

2017. aug. 8. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar ha nincs fent egy normàlis profilkép. Mondhatnàtok, de hàt névről ismerni kéne....ja csak van olyan h nevet vàltoztat én meg lesek, hogy ez vajon ki. Pl. volt egy ismim, de nem ismertem a lànykori nevét. Bejelölt, de közben elvàlt, visszavette a lànykori nevét. Fogalmam sem volt, hogy ő az. Visszajelöltem, mert azt hittem egy màsik Erika, csak nem làtom még ismeretlenként a profiljàt....kb egy hónap múlva derült ki hogy ki ő, mert valaki bejelölte egy fényképen. Hàt nagyon ciki volt.
2017. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Többen megjegyezték, hogy ez milyen gáz"


- Én nem lájkvadász vagyok! Nekem csak kapsolattártásra kell a fészbuk. Arra meg így is pont jó, nem?

Valami ilyesmivel pattintom le én is a kritikusokat.

2017. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tök normálisnak tartom.


nálam mindent csak az ismerősök láthatnak, ez havonta 1 kép a gyerekről és/vagy rólam. nem írok senki idővonalára, nem kommentelek, ellenben jó pár babás és kreatív csoportban benne vagyok, de ott is inkább olvasgatok, ritkán kérdezek.


az ismerőseim (900 ember) követéseit leállítottam, csak az oldalak és csoportok posztjait látom. a messengert használom aktívan, de csak a családdal.


én így használom a facebookot, te úgy, más meg máshogy, kinek mi köze hozzá. a lényeg, hogy ne szippantson be:)

2017. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!