Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek hosszú távon...

Hogyan kezelitek hosszú távon azokat a családtagokat, akik úgy akarnak maguk mellett tartani, hogy az önbizalmatokat és önbecsüléseteket tördelik évekig, sajátos módszerekkel?

Figyelt kérdés

A sok negatív becsmérlést, hozzáállást, kritizálást, lebeszélést meg lehet unni. Segítő, pozitív, lendületes bíztatást, empátiát, útmutatást szinte soha nem lehet kapni ilyen rokonoktól. Azt sajnos nem tudom megoldani, hogy egyáltalán ne beszéljek velük.

Köszönöm.



2017. aug. 9. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid és hosszú távon is kommunikációt minimálisra csökkentem.
2017. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is valószínűleg minimalizálnám a párbeszédet vele. Bár régen nem ezt csináltam, hanem elkezdtem hasonlóan őt is bántalmazni verbálisan.
2017. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden kapcsolatot megszakítottam velük (szüleimről van szó), amint alkalmam lett elköltözni. Nem tudom elképzelni azt, hogy kényszerítve legyek arra, hogy egy ilyen emberekkel tartsak bármilyen kapcsolatot.
2017. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves korom óta egyedül élek külföldön.semmi kapcsolatom sincs azóta a családommal.

Szerintem ha nem tudod velük megbeszélni ezt,akkor a te érdekedben jobb ha megpróbálod megszakítani a kapcsolatot vagy minimálisra csökkented.Hosszútávon az ilyen családtagok tönkre teszik az embert.

2017. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálás.
2017. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!