Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Shawn Mendes koncert Magyarors...

Shawn Mendes koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mikor várható Shawn Mendes koncert Magyarországon? Ő a kedvenc énekesem és nagyon szeretném élőben hallani, látni (természetesen autogramot kérni és fényképet készíteni is). Kérlek segítsen, aki tud!

2017. aug. 9. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
élőben úgysem hallod, mert majd megy a playback...
2017. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
64%

Egyes gratulálok te igazán hülye vagy. Én voltam Bécsben a koncertjén májusban és fantasztikus volt, biztos hogy nem volt playback. De ítélkezni meg gyűlölködni azt tudsz ha mást nem is. A kérdésre válaszolva egyelőre nincs kilátásban magyarországi koncert, most lett vége az új albummal tett turnéjának, szóval a követkrző allbum megjelenéséig nem nagyon jön Európába max ha szerencsénk van valamelyik fesztiválra (kérlek kérlek kérlek :D). De a következő albuma reméljük gyorsan elkészül, addigra itt is több rajongója lesz és hátha eljön ide is.

Amúgy tudom hogy nem ez volt a kérdés de azért megjegyezném hogy autogramm fenykep ilyesmikhez vip jegy kell ami rohadt drága anélkül kb esélyed sincs :/

2017. aug. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem Shawn nem playbackelne, de ez az én véleményem

#2 Nagyon köszönöm a választ! :) Én is reménykedek egy fesztiválban <3

Hát jó tudni, hogy VIP jegy kell :( Azért remélem egyszer talán összejön legalább egy kép valahogy... Ez minden vágyam, barátnőmmel csak erre várunk :)

2017. aug. 10. 16:35
 4/14 anonim ***** válasza:
2%

mért ne? az egész egy mű, legyártott divatcikk..azért, mert te azt hiszed, hogy nincs alatta legalább félplayback, igenis megvan.


amúgy ne számítsatok rá, van egy szűk réteg, aki kíváncsi rá...és ennyi. pont ezért nem hívták még ide justin biebert se...többen dobálnák meg, mint amennyien tényleg a koncertre mennének...

2017. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Decemberben lesz vége a turnéjának,utána gondolom lesz egy kis kihagyása,amíg pihen,és majd csak a következő albumjának a turnéján jön lehet(bár ha Európába jön is ,M.o.-ra nem biztos :/)Reménykedjünk,hogy fesztiválra eljön,vagy ilyesmi.

#1-esnek :Szerintem hülyeség,hogy playback megy,mivel az ilyen koncertes videókon,amikor a rajongók énekelnek egy-egy részt,egyeltalán nem hallatszik a hangja, rengeteg cover is fel van töltve. Szóval nem értem mi alapján jelented ki ezt ilyen magabiztosan.

2017. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
szakmában dolgozok. nem is gondolnád, milyen szinten lehet már művelni ezt...
2017. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Egyebkent Amerikaban egy szamat mikrofon nelkul enekelte el es ott tuti nem volt playback. Inkabb nezz utana mielott irsz valamit.

A kerdeshez visszaterve, ha nem jon ide akkor kovetkezo turnejan lehet megy Ausztriaba megint es ha kozel vagy Becshez akkor mehetsz oda. Bar en is remelem hogy jon ide, de eleg eselytelen.

2017. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Én tudok segíteni...😊

Akár ráírhatsz te magad is, van egy hely ahol nagyobb a valószínűség hogy válszol

Írj privit ha gondolod!😊

2017. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hamarosan jön,legnagyobb álmom eljutni egy koncertjére❤🎫😍
2017. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
62%
2019-Ben remélhetőleg ellátogat hozzánk is. Én is szerernék vele képet, autogramot is kérni, nyilván ehhez veszek GOLD VIP jegyet. Ha majd jössz nyugodtan írj rám privàtban! 🙂
2017. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!