Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, akinek...

Van olyan ismerősöd, akinek szinte semmi gondja sincsen, mégis panaszkodik, álomvilágban él?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az embereknek a saját problémájuk a legfontosabb és sokszor úgy tűnik, valaki jól él, de közben keményen megdolgozott érte, sokat szenvedett.

Viszont van egy ismerősöm /haver, akinek egyszerűen mindent a feneke alá tettek.

Neki nem jelent gondot, hogy épp elugorjon külföldre, ha érdekli egy esemény, fesztivál, azt vesz meg, amit szeme-szája kíván, bejárta a fél világot. A szülei vettek neki egy házat, aminek egy részét kiadja, abból van pénze, meg néha vállal valami könnyű részmunkaidős melót, de az is általában pár napig tart. Ez eddig rendben is lenne. Viszont irtózatos módon sajnáltatja magát, és irigykedik.

Többször volt már, hogy buli közben sajnáltatni kezdte magát, neki milyen rossz. Utána duzzogni kezdett, amikor nem értettük a problémáját és kb. lehúzott mindenkit. Néha rácsodálkozik, hogy én nem tudok csak úgy hipp-hopp felugrani egy gépre és elutazni másik országba, ez sokszor odáig fajult, hogy megsértődött, mert nem tudtam/unk vele elutazni bizonyos helyre, nem fogta fel, hogy másra kellett a pénz. Nemrégiben elküldtem a fenébe, azóta nem is beszélünk, nem is hiányzik. Akkor is olyan dolog volt a vitatéma, hogy én nem tudok épp 15.000 Forintot kifizetni egy koncertre. Az érve ez volt "bezzeg másra van pénzed".

Van ilyen ismerősöd?


2017. aug. 9. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ismerősöm
2017. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2017. aug. 9. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerösödnak komoly depressziója van - az ugyanis nem azt jelenti, hogy idönként, okkal van rossz kedve, hanem éppen azt, hogy ok nélkül ilyen a hangulata. És sokszor jellemtö azokra, akiknek "mindene megvan"
2017. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. Súlyos betegen feküdtem, komoly fájdalmakkal, és rosszulléttel, és egy haverom arról panaszkodott, szinte idegbaj közepette, hogy nem tudják eldönteni, hogy a szalonból a zöld kocsit hozzák el, vagy a kéket. A szülei vették neki, miközben nekem filléres gondjaim voltak. Már nem a haverom. Ja, ő sértődött meg.
2017. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. Nem depressziós. Van depressziós a családunkban. Egyszerűen idegbeteg lesz, ha nem úgy történik valami,ahogy szeretné.


4. Te jó ég. Ez azért elég durva. Nálunk is volt hasonló, de nem ennyire.

2017. aug. 9. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Óh, az orosz milliárdosok is tele vanna problémával. Kit is kéne a születésnapi bulira meghívni sztárelőadónak, most, hogy Michael Jackson már meghalt.
2017. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!