Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én miért nem érdeklek senkit,...

Én miért nem érdeklek senkit, és miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok. Soha nem voltak barátságaim sem, és párkapcsolatom sem. Még a szexig sem jutottam el soha egy fiúval sem. Lehet kissé autista vagyok, de nem egy rossz ember, csak esetleg visszahúzódó vagyok. Az iskolában is sokat bántottak emiatt, soha nem voltak igazi barátságaim, csak ideiglenesek. Azt mondták rám én egy senki vagyok, és még azt is mondták, hogy leprás vagyok. Pedig egyáltalán nem vagyok koszos, sőt ápolom magam. Munkahelyen sem volt jobb a helyzet, ott is volt olyan munkatársam, aki tette nekem a szépet, de az utcán fel sem ismert, nem köszönt, illetve még boldog szülinapot sem kívánt nekem, ahogy a többi munkatársam sem, akkor is csak egynek jutott eszébe. Szóval elég jelentéktelen ember vagyok. Fiúkkal randiztam, de egy pár randinál tovább soha nem jutottunk. Az egyikük azzal magyarázta, hogy jó vagyok hozzá, de akkor ezek szerint inkább rossz, mert senkinek se kellek.
2017. aug. 12. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most majd lesznek rajongoid, a maganyos nokre itt millioan ugranak :)


Biztos nem azert viselkednek igy veled mert jelentektelen vagy. Az embert olyannak latjak ahogy viselkedik, nem olyannak amilyen valojaban. Valoszinuleg a viselkedeseddel van baj, lehet hogy tul visszahuzodo vagy, tul szomorunak latszol vagy ilyesmi.


Nehany teljesen idegentol lenne erdemes megkerdezni hogy milyennek lat. Minden csak azon mulik milyennek latnak, nem azon hogy milyen vagy belul.

2017. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondják kedves vagyok, de szerintem nem vagyok az.
2017. aug. 12. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem csak egy tulajdonsaga van az embereknek. Meg akarsz valtozni vagy csak kivancsi vagy az okokra?
2017. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ennyi információ alapján nem lehet tudni, van-e benned valamilyen hiba, ami megakadályozza egy számodra megfelelő partnerkapcsolat kialakítását.


Ha gondolod, mesélj még magadról, akár privátban is.

2017. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már ugrok is :D írtam privátot.
2017. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most jönne az a rész, hogy felajánlom a segítségem, hogy szívesen beszélgetnék veled, és ha van valami, szólók, és megpróbálok segíteni. Mivel szeretek beszélgetni, és általában jól ki is jövök az emberekkel, szóval úgy érzem tudnék segíteni. De most legyek sokadik a legalább 10 ember után aki rád írt?
2017. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

JÓ nagy FAKE

A sok barom félőrült meg írja is a privátot mintha muszáj lenne.

2017. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok hogy nezhetsz ki ha 26 ev alatt nem sikerult meg csak osszefekudni senkivel 🤐
2017. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ez egy "szép" mese;)
2017. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"Nagyon hasznos" válaszokat kaptam.
2017. aug. 12. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!