Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne az időutaz...

Ha lehetséges lenne az időutazás, hova utaznátok vissza és mikorra?

Figyelt kérdés
(év,hely,esetleg esemény) 1914, Szarajevó, A merénylet

2017. aug. 12. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
2017, Budapest, Az utolsó tányér pacalom
2017. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
1974. Érettségi után nem férjhez mentem volna, hanem fogorvosi egyetemre.
2017. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
782, Verden, 4500 pogány kivégzése egy nap alatt.
2017. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
1998, 08. 08- Shawn Mendes születése
2017. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Én egy békés idejű Mo.-ra mennék. Most így eszembe jutott, hogy régen azt el tudjuk képzelni, milyen volt, akkor mi lenne , ha mégis inkább a jövőbe mennék, és azt nézném meg; de az nem vonz annyira. Inkább valami klassz kis magyar városba vagy faluba, olyan időtájt keresnék, nem tudom, volt -e ilyen, ahol tök hepi volt a közhangulat, és mindenki tudott boldogulni:) Mindenki megtermelte magának a kis dolgait a maga kis tanyáján, azt ilyen meghittnek képzelem, meg hogy kukoricát morzsoltak vagy valami, és akkor közben dalolásztak, az tök jó lehetett úgy. Nem tudom, volt-e ilyen időszak, valami remélem volt ilyen:D Bár, nincs időgépem, szal tök lényegtelen:D:D A jövő meg azért nem annyira izgat mert az már ilyen túl digitalizált, meg tök személytelen lehetne, olyannak képzelem; mert most is találkozik egy ún. "baráti társaság", és nem foglalkoznak egymással, csak mindenki netezik a telefonján. Én pedig a személyes kapcsolatoknak vagyok a híve, amikor találkozunk, és úgy dumálunk. Látom a másik reakcióit, hogy tényleg figyel-e, szóval tényleg sokkal személyesebb. Hát meg akivel jó együtt lenni, azzal legyünk már egyhelyen, és ne netre gépelgessünk; meg még arra is gondolok, hogy a jövő, az már túlságosan ilyen felpörgött lenne, pont az ilyen digitalizációkból kifolyólag, pedig egyébként a teknikai fejlődés az egy tök jó dolog, meg izgalmas lehet, hogy miket találnak majd még fel, de az, hogy pl napi szinten abban élni, talán már nyomasztó lehet. Én nem bírom annyira a pörgést, nekem az annyira nem való. Mondjuk a túl belassultság se lenne pl kellemes, a kettő között a tökéletes:D:D Ja meg még az, hogy nem bírom az ilyen fényes dolgokat, mert fémes csillogással képzelek el ilyen nagy utakat, ami ilyen hullámvasút-pálya féle módon tekeredne, és akkor az úgy ott csillog, az úgy ott már olyan természetellenes, és természettől távoli. Hogyha úgy annyira "kilóg a környezetből", hogy nem passzol oda. Az hogy minden modern és csillog-villog, az nem olyan meghitt. Vannak házak pl, aminek pont az adja az otthonosságát, hogy látszik rajta, hogy ilyen tök régi, és akkor az olyan megnyugtató hangulat, hogy pl lehet akár kicsit kopott is, meg olyan öreg már a ház , hogy már 50X le kellett akár mióta áll festeni, és akkor ott a kis szalmatetője, amit már szintén sokszor lecseréltek,d e azért maradt szalma, és tök otthonos pl az is, hogy kilátszanak a gerendák, ha alulról nézem a plafont; van ott egy bazinagy kandalló. Kristálytisztán hófehér fal, és nagyon sötétbarna, vagy sárga tető, és akkor ott virítanak az ablakban ilyen rikító rózsaszín meg piros virágok. Itt nem baj, ha rikít, ez is ilyen régies- parasztos (jó értelemben) jellegzetesség. Sokszor láttam már ilyet, és tök jó:)
2017. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Jézus idejébe mindenképpen, mert komoly kérdéseim lennének hozzá, kész kis kézi könyvet tudnék írni :D

nem vagyok vallásos, hozzá teszem.

aztán még az ő ideje előtti időkbe. a közép kor nem izgat, arról tudom, hogy sötétek voltak, mint az iccaka, de az ókort megkukkantanám. császárokat, egyiptomi fáraókat, hogyan épületek a piramisok, milyenek voltak a hunok, stb.

2017. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Az ókori Egyiptomba, megnézni, hogyan építették a fel a piramisokat.
2017. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
1975, Tiszaújváros, egy átlagos hétköznapra
2017. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

1980 Megmentenem Furuta Junkot! Ha kellene mindegyik sza/rhazit kinyirnam,hogy megmensem!

Aki meg nem ismeri a sztorit,inkabb ne keressen ra!

2017. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha lehetséges lenne az időutazás én nem vissza, hanem előre utaznék. Kíváncsi vagyok mi lesz 50-100 év múlva.
2017. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!