Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsőkörben a fiatalabbakat...

Elsőkörben a fiatalabbakat (mint én) kérdezném mennyire szerettek Salgótarjánban élni? Milyen szabadidős programokat szoktok szervezni? Mely részei a legjobbak a városnak (akár este)? Több időt fogok ott tölteni a jövőben.

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 11:40
 1/3 anonim válasza:
100%

Egyedül a család köt ide. Előny: szép táj, a mi lakásunk is viszonylag szép környéken van.


Hátrány: sok a kisebbség, zéró közbiztonság, semmi vonzó program, közlekedés botrány, szemét mindenhol, kulturálatlan emberek, csak kínai és százforintos üzlet mindenhol stb. A városvezetőséget lassan be kellene jelenti mint eltűnt személyeket, mert az ég világon semmit se tesznek, hogy legalább a pár évvel ezelőtti szinten (ami szintén kevés) tartsa a várost. Egyetem elvégzését követően sajnos nem fogok visszajönni ebbe a városba.

2017. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval...

Csak amiatt szeretek itt élni mert szép környezetben van, de nagyon utálom hogy sok a kisebbség.... Mivel kiskorú vagyok, nem is tudok elköltözni...


Én nagyon szeretek a Kun utcában sétálni. Nyugodt helyen van, ahol jó a panoráma, szép kilátás nyílik a Vásártérre (másik nevén December 8 tér)


Szabad idős program... Mivel elég sok az erdő, jó túrázni.


13/l

2017. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta gyűlölöm a várost. Lepusztult, alig vannak fiatalok, tele idősekkel. Mondjuk nekik tökéletes. Semmi kedvező program, a közlekedés pocsék. A víz, mint mindenhol az országban: rossz minőségű. A vidéki tiszta levegő meg inkább tanyaszag. Még a szmog is jobb. Kis város azaz a mindenki mindekivel foglalkozik életstílus mindennapos. A bicikliútat,

az erdőket szeretem. Jó részei: Beszterce, itt több is a fiatal, Kemerovó, Vásártér, Pécskő út.

2018. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!