Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kattogj...

Mit csináljak, hogy ne kattogjon az agyam már jelentéktelen dolgokon egyfolytában?

Figyelt kérdés
Élvezni akarom a maradék időt a nyári szünetből, de nem tudom lefoglalni magam a gondolataim miatt. Egyszerűen folyamatosan eszembe jut valamilyen rossz vagy kínos emlék a múltból, aminek igazából nincs már jelentősége, de én mégis még ezeken stresszelek, nem tudom kiverni őket a fejemből. Újra és újra lejátszódnak bennem, mintha most történtek volna, és kínosan érzem magam. Egyébként mással is van ilyen?
2017. aug. 14. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen én olyankor beteszem a Muks Wolf x Carbxn // BLADE TALK c. számot és addig headbangelek amíg el nem száll minden gondom, vagy a hangulatomtól függően egy Kool & the Gang számot és csak annyit mondok, hogy "sz*arok arra ami megtörtént". Ne élj a múltban mert felemészt az sokkal fontosabb, hogy mi van és mi lesz.
2017. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!