Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire számítsak ha nekem ugrik...

Mire számítsak ha nekem ugrik egy cigány csaj?

Figyelt kérdés
19/F vagyok és egyik nap nagyon megharagudott rám utcán egy cigány csaj mondta hogy csak lásson legközelebb majd megver. Kb olyan idős lehet mint én. Ha véletlen összefutnék vele utcán mit tegyek? Jó azért lányt megütni nem tisztességes és hiába cigány szerintem akkor se. Mit csinálna velem azalatt hogy "megver"? Mire számíthatok?

2017. aug. 14. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és "Jó azért lányt megütni nem tisztességes " ez már hülyeség, önvédelemről van szó, nem hagyhatod, hogy kikaparja a szemedet!

Én verekedtem cigánylánnyal, meg white trash lánnyal is. A szemre/arcra mennek, nem tudom van-e műkörme, az para. Nekem hosszú volt hajam, azt is húzta, tépte, de főleg a körmeit használta, különféle helyeken belém mélyesztette.

A másik, nem cigány, de nagyon prosztó és aljas lány meg békejobbot nyújtott, aztán hirtelen arcon köpött és elrohant.

Az még a félő, hogy nem egyedül lesz. :/

Amúgy szerintem az ilyen fajta nők "nem tisztán" verekszenek, tehát ökölre, ilyenre ne számíts.

2017. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Kit izgat hogy lány ha rád támad akkor önvédelem és akkor taposd bele a betonba a söpredéket, csak aztán ha jön a "salad" akkor futás.
2017. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az önvédelem alkotmányos jogod, ugyanakkor ez egy "pengeélen tánc" a magyar jog bonyolultsága miatt. Amig neked van 0,2 másodperced arra, hogy helyes döntést hozz, addig a bölcs "törvényeinket" istápolók hónapokat, olykor éveket csámcsoghatnak - RENDKÍVÚL JÓ PÉNZÉRT - azon, hogy Te tulajdonképpen helyesen cselekedtél-e vagy sem. Ez enyhén szólva is nem fer, de akik az irodákban, tárgyalótermekben hemperegnek ezen, azok többnyire védett személyek, - ha egy ilyennek lenyomsz egy sallert, garantált, hogy alul maradsz a törvény előtt és 2,5 -szer, 3-szor annyit kapsz a cselekményedért, mintha egy normális embert teritettél volna be. Ez sem fer! Azt sem tartom fernek, hogy a magyar jognál ALAPKONCEPCIÓ, hogy AKI MEGVÉDI MAGÁT, AZ CSAK HUNYÓ LEHET, - és ha szerencséd van, akkor ez módosulhat valamennyit a javadra, de nem ez a jellemző.

Ezzel együtt azt gondolom, hogy amikor megvéded Magadat, akkor hideg fejjel, józanul próbáld megválasztani az eszközt, módszert, törekedj arra, amit a bürokraták úgy kereszteltek el, hogy "arányos erő alkalmazása".

Tehát NEM javaslom, hogy letekerd a fejét, - mint egy villanykörtét, - bőven elég ha csak úgy rúgod sípcsonton, hogy leborul istentisztelethez... Persze én nem félek attól, hogy egyedül fog neked menni ez a szerencsétlen, - mert akkor helyben és ott, akkor megtette volna, ha nem félt volna Tőled, - ezek egymást hergelik és hordába verődve, felfegyverkezve támadnak.

Talán két spray - a két zsebedben - megfelelhet arra a célra, hogy ne lincseljenek meg ott, helyben.

- Naná, hogy előveszed és alkalmazod a mesterséges lélegeztetést, - ha rálényszerítenek! Nem kell cifrázni, - amig megsíratnak, lelépsz!

2017. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Vegyél hatalmas adag és borzalmas légfrissítőt és adj a pofikájába ( vehetsz piros festéket-szódásszifont-poroltót, amennyiben gonosz akarsz lenni ), ha látod megindul feléd és nem áll meg felszólításra...ez olyan humánus megoldás és a rokonsága sem fog hőbörögni, inkább röhögnek egy jót a libin.Közben mondhatod a Zöld erdőben jártamot..:))

Mondjuk gázspray is lehet nálad, de nem indokolt használata.

A szemkaparásra számíthatsz, de lehet csak udvarol neked a maga módján;)

2017. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha egyedül van akkor ne parázz. A cigány csajok általában a spanjukat szokták uszítani mindig ha baj van. Na, tőlük jobb ha vigyázol mert a franc tudja melyik cigányfajta ugrik neked. Szerencséd van ha nem a bicskás.Ha mégis az akkor óvatlanul tarts magadnál egy vadászkést és ha úgy alakul jól forgasd meg a belében. Jogos önvédelem egyébként.
2017. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Milyen kérdés ez? Ha valaki megüt, megvédem magam és visszaütök. Pont leszarom, hogy magyar, cigány, nő, férfi vagy kiskutya.
2017. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A rokonsággal vigyázz. Főleg hogy a cigóknál divat boksz edzésre járni.
2017. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Hallgassál rám és jó messzire kerüld, ebből csak rosszul lehet kijönni.
2017. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Usd le, vidd arrebb, amikor meg folebred kefeld meg ugy, hogy mozogni se tudjon.
2017. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már látod hogy támad előtte hívd ki a rendőrséget mond a címet és a legfontosabb :segítség rám támadtak és önvédelmet kell alkalmaznom.Utána ütheted ahogy bírod .A gyomrát javaslom arról nem tud látleletet vetetni.Vagy hagyd hogy megvakítson körömmel mert te nem bántod a nőket.
2017. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!