Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül olyanok, akiket a környezetük nagy része bunkó állatnak tart, mivel nem értik/ komolyan veszik a rájuk szórt viccnek szánt szarkasztikus megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Bunkó vagyok! :D
2017. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mé, mé, mi van, ha az állatok királya vagyok:DDDD
2017. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem kiba*ott jófejnek tartanak mert azt hiszik viccnek szánom a mosolyogva kimondott szarkasztikus/bántó kifejezéseket.
2017. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért, minek kéne vegyék? A szarkasztikus megjegyzés lehet bunkó, főleg akkor ha ezzel valaki okosabbnak akar tűnni, és lekezelően viccelődik másokkal, miközben nem lenne oka arra, hogy lenézzen másokat, mert ő is tökéletlen, de ettől érzi magát nagynak, hogy ilyen stílusban beszél másokkal.


Szerintem nem csoda, ha komolyan veszik, mert elég nevetségesen veszi ki magát, hogy szarkasztikusan beszélsz bárkivel, még azzal is aki értelmesebb lenne nálad abban az adott helyzetben, vagy talán neked is alap értelmezési gondjaid vannak, emiatt félreértésből "gúnyolodsz" másokkal, akkor rosszul sül el a gúny.

2017. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a környezetednek nem az a baja, hogy "megsértődtek" a vicceidre, hanem az, hogy rosszul sütöd el őket, pl. félreértelmezel egy helyzetet s azon viccelődsz, és úgy teszel, mintha betalálna a megjegyzésed, miközben mások csak azt látják, hogy erőltetett, értelmetlen.
2017. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!