Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti akartatok már öngyilkosok...

Ti akartatok már öngyilkosok lenni? Ha igen, miért? És mi akadályozott meg benne?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen akartam de ez most nehéz lenne kifejteni. Akkor minden összejött.
2017. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Igen, fogadásból, tét egy láda sör. Egy óra alatt meggyőztek, ha megnyerem, akkor sem ihatom meg. Így, inkább nem tettem.
2017. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Én akartam/akarok meghalni. (Mindegy, hogy öngyilkosság vagy sem)


Mert nem akarok itt lenni, itt élni.

Azért nem ölöm meg magam, mert egyszer úgyis megfogok halni, miért ne buliznák addig egy csomót, mire megélem azt a kort.

2017. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
gondolkodtam rajta, de túl lusta vagyok hozzá egyrészt, másrészt meg nem tudnám legyőzni az életösztönöm...
2017. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

"Ti akartatok már öngyilkosok lenni?"ű


Igen.


"Ha igen, miért?"


-Nem volt hol laknom, és épp tél volt.

-Az első szerelmemet egy haver ugyanekkor csapta le.

-Még érettségim se volt, az iskolából is kitettek, és még 18 se voltam így dolgozni se tudtam.

-Nem volt egyetlen ismerős se akihez mehettem volna.


"És mi akadályozott meg benne?"


Keresztbe vágtam az alkari ütőereket, és nem hosszában. Keresztben könnyen összevarrták a orvosok, plusz a vér is nehezebben folyik ki. Hosszában kb egy perc alatt halál közeli vérveszteséget szenvedtem volna, két percnél biztos halál, de ha csak eszméletvesztés akkor is kihűltem volna. Valaki megtalált, és hívta a mentőket.

2017. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Én nem akartam az lenni, viszont a barátom (szerelmem) igen. Ha nem ismerkedünk meg, lehet már nem is élne...
2017. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Kettes, te egy zseni vagy! Köszönjük, h köztünk maradtál, intelligenciáddal jelentősen emeled az átlagot. Felpontoztalak.
2017. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Akartam, próbálkoztam is, egyszer ismerősöm mentett meg, egyszer egy telefonhívás az akkor megfelelő személytől, egyszer meg az ösztöneim. Az okokat hagyjuk, röviden tini években szerelmi gondok, antiszoc életmód, mentális gondok, és szépen összejött. Azóta egészséges lettem. :)
2017. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Igen, mivel nem találom a helyemet, minden téren csalódnom kell az életemben, nem tudom leküzdeni az érzéseimet.

A magánytól pedig úgy érzem egyre kilátástalanabb az életem.

2017. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Igen, még a gimi alatt. Nagyon magányosnak és szerencsétlennek éreztem magam, de reménykedtem abban, hogy az érettségi utáni időkben már minden jobb lesz, és ez tartotta bennem a lelket.

Szerencsére igazam is lett :)

23/F

2017. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!