Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legjobb baratom vagdossa...

Legjobb baratom vagdossa magat, mert elhagyta a baratnoje, hogy segitsek neki?

Figyelt kérdés

Szoval a legjobb baratommal 2 honapja szakitott a baratnoje, de a srac meg mindig halalosan szereti ot (tobb mint 1 ebig jartak). Mondtam a sracnak, hogy probaljon meg tullepni, es mar mondta is, hogy kikkel talalkozgat, kavargat, randizgat, aztan most valahogy megint rajott, hogy nem tud a lany nelkul meglenni. Es most a csaj, alakulgat egy olyan sraccal, akiktol olyan dolgok terjengenek, higy drogozik, meg embereket bant(o amugy 17 a csaj 15).

Es a baratom annyira kiakadt, hogy valoszinuleg osszjonnek, hogy elkezdte magat vagdosni. De a fiu meg nemreg mas lanyokkal ugyanugy talalkogatott, meg majdnem ossze is jott valakivel. Es a lany meg a fiurol hallani sem akar, es azert szakitottak, mert a srac ideges volt a lanyon bezette le, es nagyon nagyon megbantotta. Es a baratom nagyon nagyon szet van lelkileg, mondtam hogy beszeljen szuleivel, vagy psichologussal, ez nem normalis. En mindig mellette leszek, de mar en is latom, hogy ez nem allapot, es mar ense tudok rajta segiteni. Annyi lanynak mutattam be, meg talalkozhatott meg meseli hogy ki tetszik neki, aztan megis csak az az egy lany kell neki, aki ot vegulis ki nem allhatja.


2017. aug. 20. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Segíts neki úgy, hogy megnyomod a pengét, hogy minél mélyebben vagjon magába.... aberált majom az ilyen...
2017. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Régen, tanulatlan koromban öngyilkosságba kergettem valakit bosszúból, ugyanilyen helyzetben.


Jelenben beszélnék vele, tanítanám boldognak lenni.

2017. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd végig vele Fűrész filmeket s mond neki, elviszem tanulni, ha nem gondolkodik egy picit.
2017. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat megkerdeztem, hogy miert csinalja, azt mondta, hogy igy vezeti le a stresszt
2017. aug. 20. 13:53
 5/5 anonim válasza:
100%

Csak sajnáltatni akarja magát.

A csaj már nem akarja ezt, b!szdmeg, tudjon rá.

Az első jól mondta.

Kifejtettebben, szerelmi bánata van, és ezért az élet neki rossz, vagdossa magát, etc, és ezért azt akarja, hogy sajnálják, mert szegény tinédzser szívének most rossz, és igen... Gondolj bele előtte nincs remény. Ha egy 14 éves csaj miatt vagdossa magát, mit fog csinálni, amikor jönnek a számlák, meg a gyerek, meg a válás?

Inkább most kösse fel magát.

2017. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!