Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik az igaz szerelem?...

Létezik az igaz szerelem? Lehet, hogy nekem sosem fog eljönni?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok és komoly kapcsolatom sosem volt még, az ismerekős fázist nem igen léptem még át pasival.. Jó "jártunk", de szerelmes sosem voltam úgy igazán... Szóval kezdek kétségbe esni.. Mellettem már minden volt osztálytársamnak volt legalább 1-2 éves párkapcsolata , köztük vannak, akiknek más férje, felesége is van, sőt van aki már anyuka, vagy apuka...

Úgy érzem ,hogy gáz ,hogy én még azt sem tudom, milyen szerelmesnek lenni...

pedig amúgy fiatal vagyok, szép, értelmes, megértő, segítőkész... Értelmes elfoglaltsággal töltöm a szabadidőmet, sportolok, rajzolok, olvasok... Továbbtanulni is fogok jövőre.. Pszichológiára.. Szóval nem hiszem ,hogy hü..e lennék, meg ronda sem vagyok...stb...

Szóval nem értem.. És nem tudom elképzelni ,hogy valaha nekem lesz szerelmem, olyan aki elfogad és megért...

Vannak akik udvarolnak, sokaknak tetszem, az tény ,hogy nagyon megválogatom, hogy kivel barátkozom illetve kivel ismerkedem... Nem vagyok az a típus ,akit sitysuty ágyba lehet vinni, szóval az ilyen pasikat már egyből szelektálni szoktam... Az udvariatlan pasikat is hanyagolni szoktam, és azokat is akik nem tudnak kiállni magukért, és beégetem őket azzal ,hogy én sokkal határozottabb vagyok náluk.. Volt már olyan szitu, hogy egy srác meghívott sütizni, de nekem kellett fizetnem... xdd még az övét is...

volt egy olyan srác, hogy egyszer elmentünk meginni egy üdítőt valahova és odajött hozzánk egy matt részeg bácsika, és elkezdte őt csesztetni, meg nem szállt le róla, és nem merte a srác megmondani neki ,hogy na ide figyelj most nem veled randizom.. hanem hagyta magát... pedig zavarta őt.. nagyon is.. és nekem kellett lekoptatnom a bácsikát, nem volt könnyű, de én koptattam le... na szóval én az ilyeneket is hanyagolom.. Elég egy találka és látom ,hogy nekem való e vagy sem.. sokszor nem..

volt aki tetszett osztálytársam volt, jó barátok voltunk, később kiderült, hogy én is tetszettem neki, de akkor volt egy komoly kapcsolata... pont ,mikor végzősök lettünk akkor romlott meg a kapcsolata... De mire szakítottak addigra külön váltak az útjaink, én erre , ő arra ment dolgozni, továbbtanulni.. Aztán azóta már megint van barátnője..

Szóval általában a normális pasiknak vagy van párjuk vagy b@.zi messze laknak... szóval sosem volt szerencsém.. De akárkivel meg nem is tudok összejönni. Várok az igazira, aki értelmes, és képes kiállni magáért és értem is akár, illetve udvarias.. De létezik egyáltalán ilyen? Vagy talán mégis csak velem van a baj? Mit ronthatok el?



2017. aug. 20. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az szép, higy igy tartod magad, de kompromiszumokat kötni kell, vagy igen nehezen fog eljönni az áhított boldogság.....
2017. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Nincs olyan hogy igazi szerelem, meg tökéletes harmonikus kapcsolat, olyan van hogy megelégszel azzal ami van és belenyugszol hogy csak ennyi jutott.
2017. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Randizz kicsit idősebbekkel, olyan 25-30 év körüliekkel! Ez a korosztály már tudja, mit akar, nem fél beszólni a részeg hülyéknek és tuttira van pénze 2 sütire;) Illetve adj azért több esélyt a jelentkezőknek, ne ítélj ennyire gyorsan és találkozz sok emberrel, járj el sűrűn szórakozni, a nagy számok törvénye alapjan előbb utóbb össze fog az jönni, ne aggódj semmit se :)
2017. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne ezen stresszezned! Bőven van még időd! Ha tanulni akarsz, tanulj, és hagyd a dolgokat folyni magad körül!

Ráérsz majd 20 év múlva azon stresszezni hogy mit ronthattál el!

2017. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!