Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi szerettél volna lenni...

Mi szerettél volna lenni gyerekként? Miként dolgozol vagy tanulsz most?

Figyelt kérdés

Sikerült elérni gyermekkori álmaid?

Mi volt az álmod gyerekként?


2017. aug. 21. 17:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én színésznő szerettem volna lenni nagyon sokáig. Szeptembertől pénzügy számvitelt fogok tanulni😀
2017. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Én boszorkány vagy hercegnő...

Komolyra fordítva: elég ambíciózus voltam kisgyerekként akartam lenni szakács, űrhajós, orvos, ovónéni, de ilyen 4-5 éves koromból(tudom kicsit furcsa) arra emlékszem, hogy főállású anya akartam lenni minimum 5 gyerekkel egy nagy házban a férjemmel.

Most egy reál szakos gimiben fogok tanulni szeptembertől és sebész szeretnék lenni.

15/L

2017. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda kérdés én Micimackó akartam lenni úgy 10 éves koromig mikor összetörték az álmom. De még most is az szeretnék lenni bár jogot tanulok
2017. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Író szerettem volna lenni. Most baba bolt tulajdonos vagyok.
2017. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Orvos vagy jogász, esetleg rednőrnő szerettem volna lenni, de az élet úgy hozta, hogy gyárban dolgozom szalag mellett.

20/L

2017. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Építészmérnök akartam sokáig lenni.

Egészen gimis koromig, amikkr változott a dolog és már ügyvéddé szerettem volna válni. Ez sem tartott örökké.

Pénzügy és számvitelen tanulok.


Nem bánom! Nem mérnöki matek, nem is csak száraz szöveg, helyette a kettő keveredése.

2017. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkoromban a csillagászat vonzott. általános vége felé meg tetszett az emberi test és az eü pálya, illetve a kozmetikus szakma. végül eü-ben kötöttem ki. orvos mellett vagyok asszisztens. van szakképesítésem is szóval nem ez az egyszerű háziorvos melletti asszisztens vagyok.
2017. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos vagy álattenyésztö szerettem volna lenni úgy 5.-es koromig aztán autószerelö. Majd letettem egy vendéglátós és egy fodrász szakmát így lettem eladó egy müszaki boltban😅.

Állattenyésztö(kutya,ló leginkább) még lehetek azt az álmom még nem dobtam el teljesen.

22L

2017. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

színész szerettem volna lenni gyerekként.

Most egy rakás szerencsétlenség vagyok

2017. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig más akartam lenni, színésznő, tanár néni, rendőrnő, író, politikus, aztán úgy 11-12 éves korom óta az író maradt meg. Most irodalom- és kultúratudománnyal foglalkozom az egyetemen, szóval mondhatni, sínen vagyok, irodalommal foglalkozok :D
2017. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!