Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha egy srác könyvet olvas?

Figyelt kérdés
Sok csaj elolvad, ha megrudják, hogy rendszeresen olvasok könyvet. Csajoknál ez megszokott. Kb az általam megismert csajoknál 10-ből 8 olvas valamilyen könyvet. Viszont elmondásuk szerint fiúknál ez nagyon ritka, és ez bejön nekik. Tőlük már kérdeztem, nekik ez miért jön be, de kíváncsi vagyok más hogy van ezzel. Titeket hidegen hagyna, vagy nektek is tetszene? Melyik miért?

2017. aug. 23. 02:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ennek, de, nem ez a vízválasztó nálam. De, aki sokat olvas, hozzám közelebb álló lelkivilággal rendelkezhet. Mivel, a könyvek által, sokat van az illető a fantázia világában. És, az érzelmi töltetet is adnak a történetek. Szóval mindenképpen pozitívan befolyásolna ez a tudat.
2017. aug. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem létszükséglet, de plussz pont. Nyilván azért mert én is szeretek olvasni, ez egy közös vonás. Valamint jó eséllyel lesz közös téma, érdeklődőnek tűnsz így, okosabbnak, felelősség teljesebbnek, kivéve ha csak képes könyveket lapozol, de csak nem.:D
2017. aug. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem képes könyveket szoktam nézegetni. Én a Micimackót szoktam olvasni :)
2017. aug. 23. 04:45
 4/13 A kérdező kommentje:
A filozofálgatós, elgondolkodtató könyvek amiket szeretek, ami olyan, hogy elolvasás után is az jár a fejemben, vagy változtat a világnézetemen.
2017. aug. 23. 04:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog, nálam a norma része.
2017. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Jó, azért tudni kell, hogy a nők nem mindenkit tartanak férfinak.

Tehát van egy olyan érzésem, hogy nem szemüveges, görbehátú "nyomi" vagy.

A "Férfi" valóban sokszor nem olvas könyvet.

2017. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen csajokkal ismerkedsz te

Én akikkel ismerkedtem vagy beszélgettem nem lepődtek meg ezen, mondjuk én nem a tinikről beszélek

Az 5 szeretetnyelvről, pszichológiáról, meg hasonlókról, továbbá szakmai dolgokról olvasok főleg és ezt normálisnak, természetesnek veszik, nem kiemelkedő dolog.

2017. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sok tapló van akiket csak a külsőségek,autók,szórakozás érdekel és lelkileg felüditő olyan emberekkel találkozni akik gondolkodnak is.Ráadásul auz olvasott férfiak megértőbbek,szélesebb látókörűek is.
2017. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha a barátom olvasna, annál is több közös témánk lenne, és valóban ritka manapság. (És mind e mellett szerintem nagyon vonzó is tud lenni, ha egy fiú olvas) :)
2017. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyjából ugyanezeket mondták ők is. Mindenkinek szép napot!
2017. aug. 23. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!