Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért felejtem el a dolgokat...

Miért felejtem el a dolgokat amit már megbeszéltem 19 évesen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már többször megesett, találkozok valakivel és beszélgetünk, mondja, hogy adjak át üzenetet ismerőssel ha találkozok vele és mikor elköszönök már nem emlékeszem, hogy mit beszéltünk meg miről. Ma is történt egy ilyen, még szerencse, hogy az autóban a fedélzeti kamera hangot is rögzít mert különben gondban lettem volna.


Az nekem már normális, hogy nem tudok tanulni soha nem tudtam ( most érettségi előtt ez iszonyat szívás ) mondjuk diszlexiás meg diszkalkuliás vagyok szóval elég buta, de akkor is egy beszélgetésre illene emlékezni.


Ilyen fiatalon is cavintont kéne szednem ?


Pár dolog amit megtanultam az a KRESZ a Himnusz meg a Szózat. ÉS észrevettem amit 10 éves korom előtt tanultam az úgy mind megmaradt, még szerencse, hogy töri,földrajz,irodalom akkor a kedvenc tantárgyaim voltak holott akkor földrajz,töri nagyon nem volt, önszorgalomból tanultam jó olyan volt, hogy természetismeret, de az inkább biosz volt.


Marad a cavinton?


2017. aug. 23. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

talán te is figyelem zavaros vagy

én hiperaktív és figyelem zavaros vagyok, van olyan hogy szó szerint elfelejtem az előző mondatomat

mondanak nekem 4 számot és kb nem tudom visszamondani, elég kellemetlen néha, de általában nem veszik észre az emberek rajtam, együtt lehet élni vele


24F

2017. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült neked mondjuk egy biosz tételt megtanulni, szóbelizni? Én mindig dolgozat előtt tanulok, úgy nem felejtem el nagyon..
2017. aug. 23. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

maga a tanulás kell nyugodt legyen és rátudjak koncentrálni

már régebben voltam sulis, azóta szakmai dolgokat tanulok és olyan dolgokat amik érdekelnek, szóval fontos, hogy megfelelő legyen a légkör és a hangulat, akkor megy a tanulás X ideig

2017. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!