Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk nektek tetszik ha egy...

Fiuk nektek tetszik ha egy lánynak van piercinge? és kivan sminkelve /vagy nem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szep az arca akkor persze, miert ne? 18/F
2017. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A piercinge szerintem tök cuki egy lányon, szóval igen😃
2017. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
pc nem jön be, smink nélkül legyen inkább, nem érdekel, hogy máshogy fest, a természetes nekem jobban bejön
2017. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány nagyon visszataszító tud lenni, ha van piercingje. Ha ki van sminkelve, az oké, de azért ne legyen úgy kifestve, mint egy báb.
2017. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hol van és mennyi piercing? :)
2017. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fülbe 5

Porcba 1 de nem olyan nagyon feltünő

2017. aug. 26. 00:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani általánosságban. Olyan ez is, mint a divatos és méregdrága ruhák. Van akin remekül mutat és feldobja, van akin pedig szánalmasan és groteszk benyomást kelt. Ráadásul ettől még mindkét eset lehet önmagában szép. Egyszerűen sokféle forma és testarány létezik, amihez más és más megoldás passzol.


Az esetek többségében én is a természeteset keresem.

Nem vagyok kifestés, testfestés, testékszer, stb. párti. Egyrészt egy plusz fertőzéskapunak tartom a szervezetre, ami párkapcsolatban élve rám nézve is emelt kockázatot jelent, hiszen csók vagy szeretkezés közben egymással szorosabb, vérségi kapcsolatba lépünk, ami átvihet sokmindent. A testékszer a furatoknál folyamatosan nyúzza, sebzi a bőrt, kórokozókat vihet be.

A sminket meg általában eltúlozzák. Ha mégsem, akkor csók közben ragad, kesere íze van és befogja a férfiember bőrét. :)

Nyilván alkalomra elvárja a társadalom is a minimál sminket a ruha mellé, de a folyamatos kencefice a bőrt gátolja természetes légzésében, izzadásban, zsírkiválasztásban, stb. így az gyorsabban fog megöregedni, ráncosodni. Sok kiélt benyomást keltő sminkbajnokot láttam, a végén már kifestve is rettenetessé válni - ne akard ezt siettetni.

Az meg elég lehangoló, mikor az ember ágyba bújik világszépével este és reggel meg egy aszott banya néz rá vissza ébredéskor. Félre ne érts, nem az aszottsággal van akkor se a gond, hanem a kvantumugrással. Mikor lecsukod a szemed és valaki ilyen, felnyitod, akkor meg természetellenesen nagy a difi. Ez sokkolja a férfiembert. Szóval legszebb akkor vagy, ha önmagadat tudod adni és lelked természetesen tiszta, vidám, őszinte kisugárzású. Ha meg nem ilyen vagy, akkor erre kell törekedni és lehet, hogy nem feltétlen azonnal, de ez a "testékszer" mindenképp meghozza a gyümölcsét. :)

Ez minden kémiai cuccnál többet ér.

Ellenben láttam kifejezetten izgalmas, esztétikus megoldásokat, amik tetszettek. - Csak ahogy írom, alkalomra való dolog a smink, nem folyamatos napi viseletre.

2017. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gergelice16 ***** válasza:
77%
Én nagyon nem bírom a pirszinget, kivéve ha a fülben van (fülbevaló). A smink szerintem a természetes szépséget akarja kihangsúlyozni. Ha már elfedi azt, nagyon csúnya, mert ordít a lányról az önbizalomhiány (pl. a műszempillák). Kevés smink jól néz ki, ha néha látom őt nélküle is.
2017. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cameroon ***** válasza:
35%
egy lánynak nem áll jól a piercing és a tetoválás sem mert vadít pedig egy lány pont attól lány hogy szelíd
2017. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Citation válasza:
Piercing nem, smink igen
2017. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!