Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok az újabb hőhullámh...

Mit szóltok az újabb hőhullámhoz, ami hétvégén érkezik? Örültök neki, nem igazán érdekel, vagy kifejezetten zavar az újabb hőség?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen 30+ (majdnem 40) fokokat, de úgy vagyok vele, hogy majd elmúlik. Szabadtéri programon leszek egész nap, sapka, sok víz, naptej és kibírható lesz.
2017. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ameddig beltéren vagyok, annyira nem zavar a dolog, amúgyis 26 fokban is képes vagyok fázni. Viszont nyugati fekvésű a szobám, itt délután 5 órától lesz 35 fok, amiben hajnal 2-ig esélytelen elaludni.
2017. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Én imádom ilyenkor, amikor az emberek ezen képesek veszekedni, hogy ne legyen, mert ő utálja, a masik legyen, mert ő imadja....

Emberek vagyunk tudunk alkalmazkodni. Ha hideg van felöltözöl, ha meleg van akkor lehet ezerféle módon hüteni... pl légkondi....

Hétvégére inkább meleg legyen és jó idő, mint hideg és szakadó eső.... bár nekem midegy, mert én akkor is feltalálom magam.

Most például egy bicótúrára megyek nem sokára, és ahhoz kapóra jön, hogy most jó az idő.

Ha esne, akkor a másik hobbimat üzném... videótszerkesztenék 😊

2017. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülök neki, mert mindjárt megyek egy étterembe dolgozni, és mindenki most akar menni a Balcsira vagy vhova, és hirtelen mindenki éhes lesz, meg muszáj kávézniuk, mert máshogy nem tudnak ébren maradni... amióta ott dolgozok ezt a meleget sem bírom meg az embereket sem...
2017. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért ebben dolgozol?
2017. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez most hétfőig tart elvileg , annak tré aki kint áll a munka miatt építkezik vagy be van zárva a tűző napon kis helyre . Csak ártott a hőség , korán lerohadt minden gyümölcs potyog az őszi alma körte . Az pont nem érdekel hogy bizonyos szektorok kaszáltak meg pár marék idióta perzselő napon részegen fesztiválozott és falánkolt ..
2017. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Diák meló, nem ebben akarok dolgozni felnőttként

18vagyok

2017. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten zavar, strandolni már nem tudok, így kínlódás..

Perpill a 3-as metrón vagyok, nem szoktam erre járni, a lényeg h semmi levegő nincs..

2017. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, jobb mint a tél.
2017. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, ha nem lenne ilyen iszonyú migrénem egy hete,
2017. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!