Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kedvel azért...

Szerintetek nem kedvel azért válaszolt így?

Figyelt kérdés
az egyetemen van egy szakkör amire jelentkeztem. A professzor aki tartja tartott már előadást nekünk, egyszer beszéltem is már vele régebben. A jelentkezéshez emailt kellett írni. Megírtam egy formális emailt, tisztelettudóan, kedvesen, erre válasznak megszólítás meg minden nélkül írt annyit a prof hogy: " Vettük a jelentkezését, idővel keresni fogjuk."
2017. aug. 26. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért válaszolt így, mert fütyül az illemre. Vagy kicsit pozitívabban beállítva a dolgot, laza alak.
2017. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mostanában ezt annyira nem szokták szigorúan venni. Egyébként is, aki napi kismillió emailt ír és nem külső partnernek, ott minden alkalmat meg fognak ragadni, hogy rövidíteni lehessen.

Én is kapok emailben csak ennyi választ, hogy "OK", amiben a lényeg benne is van. Ez nem kedvelés kérdése, nem kell komolyan venni :)

2017. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Formaválasz. Nehogy magadra vedd már az ilyen dolgokat. 99% hogy nem emlékszik már rád egyébként sem.
2017. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont letojja, hogy ki vagy.

Egyszerű, gyors válasz.

Én is kaptam millió ilyet.

2017. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Teával ne kínáljon meg? Elvárnád, hogy minden jelentkezőnek külön e-mailt írjon névre szólóan? Szerintem van jobb dolga is bőven és ezzel is tanít valamit, például, hogy ne csak magaddal törődj, mint éppen most ezzel a kérdéssel. Hogyan gondolkozhatsz egy akármilyen kapcsolatról úgy, hogy a másik szemszögét figyelmen kívül hagyod?

Üdv, csak egy tanár. :)

2017. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10-en leszünk a kurzuson és tudja a nevem a tanár....
2017. aug. 26. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tanítanék én sem azzal tölteném reggeli óráimat, hogy mindenkinek oldalas jópofizós választ küldenék, hanem azon lennék, hogy 5 perc alatt lerendezzem és mehessek dolgomra.

Mindegy. Tegyük fel nem kedvel. Akkor mi van?

2017. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most mi a baj? Teljesen korrekt, minimál dizájnos, tömör válasz. Mit vártál?
2017. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!