Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megőrülésnek mik a jelei?...

Megőrülésnek mik a jelei? Szerintetek megőrültem?

Figyelt kérdés

Mondják az őrült nem veszi észre magát.De akkor normális lenne az,hogy két énem van?Van egy kedves,okos,pozitív,álmokkal teli énem és van egy aki ölni akar,vágni magát,perverznek lenni.Előfordul,hogy csak hintázom széles vigyorral a sötétben és élvezem,hogy megőrülök....Aztán roham(bezsibbad a fejem,hangokat hallok és nem tudom kontrollálni magam és emiatt megsérülök,de ezek rövid olyan 10mp kb)

Járok pszichológushoz,de Ő csak a ,,jó" énem látta.Nem hiszi,hogy létezik a másik,pedig igen.



2017. aug. 27. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hangokat hallasz, mindenképp keress fel pszichiátert!


Egyébként mindenkinek van jó meg rosszabb oldala, "sötét" fantáziái, az még önmagában nem probléma.


A pszichológussal pedig legyél őszinte, mert máskülönben fölösleges járni hozzá.

2017. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hangokat hallasz, és megsérülsz, akkor inkább pszichiáterhez menj!
2017. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem őrültel meg, csak sok xar ért korábban, magadat akarod büntetni, pedig lehet, nem is lenne rá okod.

Belelovallod magad valamibe....ezt így látatlanban mondom.

Azért, keress fel egy pszichiátert, a terapeutaddal pedig légy őszinte!


Milyenek ezek a rohamok?

Mi az, hogy megserulsz? (hogyan)

Milyen traumák értek?

Milyen gyerekkorod volt?

2017. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami komolyabb bajod, de csak a roham miatt.
2017. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony megőrültél, vagy talán akkor vagy igazán ember. :) Legjobb haverom szociopata meg isten tudja mi, mert elég fura figura, imádom. Rá emlékeztet ez a szöveg. Ő inkább magára veszélyes, környezetre csak ritkán, szóval azt mondja megfelel így neki, nem kell pszichiáter.

Ha normális életet akarsz élni, akkor keress szakembert, ha nem, akkor ne. Látod vannak olyanok akik szeretik az őrülteket (<3), de normális emberként több esélyed van mindenre, többek közt a túlélésre is. :D

2017. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!