Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem hagyja beken baratomat az...

Nem hagyja beken baratomat az ex baratno. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem 100as a csaj. 20 eves de ugy viselkedik mint egy 15 eves kamasz lany.

Juniusban szakitottak es mi juliusban jottunk ossze.

Kozben allandoan csesztette baratomat meg az osszes tobbi ismeroset,irogatott nekik es aztan mikor baratom letiltotta ot akkor a haverjainak meg rokonainak akikkel nem is volt olyan joban kuldozgetett magarol kondis kepet ilyen cimszoval hogy : "Csak hogy tudja mit veszitett".

Aztan mikor mi osszejottunk akkor egybol ram irt instan hogy "Szia te vagy az xy uj baratnoje? Hol ismerkedtetek meg? Mikor? Gyori vagy,irj vissza"

Nem valaszoltam neki es akkor olyat irt hogy "jolvan sok boldogsagot,aztan majd meglatjuk mi lesz. A nyulamra vigyazz"

Szoval teljesen gyerekes es beteg a lany.

Most egy honapig csend volt de most egy csapattarsat uszitotta baratomra hogy kerje vissza tole a csapattarsa a sajat labdajat ami baratomnal maradt. Es ezt a csaj mondta el,hogy ok nincsenek egyaltalan joban de megkerte hogy kerje vissza a labdat.

Annyira idegesit. Eleinte meg sajnaltam is mert tudom milyen ha szakitanak az emberrel de mostmar kezd felcseszni.

Hogy reagaljak?

Baratomat nem erdekli elmondasa szerint es le is van tiltva nala,meg mar a rokonainal,ismeroseinel is a folytonos zaklatas miatt.

Szerintetek?

9 honapig voltak egyutt


Koszi!

21/L


2017. aug. 27. 14:51
 1/4 anonim válasza:
69%
Beteg a csaj, szerintem próbálj meg nem foglalkozni vele. Ha látod, hogy a barátodat tényleg nem érdekli akkor nincs mitől félned. Téged se érdekeljen, egy idő után csak megunja.
2017. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Hosszasan ecseteled, higy.milyen szanalmas a csaj, meg milyen gyerekes, és azt kerdezed, hogy mit tegyél? Ne már... azt hittem több eszed van es hagyod, főleg ugy hogy a párodat sem erdekli....
2017. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adjátok vissza neki a labdáját, ezen mi olyan bonyolult?
2017. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem, valami barátokközt-horrorsztori lesz, vudu babákkal meg halálos fenyegetésekkel, erre azon rinyálsz, hogy a szakításuk után 1x rád írt, meg most 1 hónappal később, mert szeretné visszakapni a labdáját? :D

Ezek szerint te 1 hónapja vagy együtt a csávóval. Közben úgy adod elő a sztorit, mintha a csaj ÉVEK ÓTA zaklatna titeket és az egész családotokat. De mivel 1 hónapja csend volt, ezért ez a folytonos zaklatás max. 2 hetet foglalhatott magába.

Ennyire azért ne fújd fel a dolgokat, 9 hónap után ejtette a pasid szegény lányt, aztán rögtön összeszedett téged, és még a cuccait sem kapta vissza... egy ilyen kicseszést azért nehéz ám lazán kezelni, a pasidat nyilván nem érdekelte a dolog, de a csajnak azért fájhatott.

Majd megérted, amikor veled is eljátssza a tag ugyanezt...

Mint mondtam, adjátok neki vissza a labdáját, aztán szépen nyugodjál meg. Kettőtök közül te tűnsz idegbetegebbnek az egész szitu miatt. Letiltod aztán kész, mit foglalkozol vele meg miért beszélgetsz vele, ha zavar?

Vagy talán félsz, hogy visszaszerezné az expasiját?

2017. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!