Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire biztonsag...

Szerintetek mennyire biztonsagos Kelenfold?

Figyelt kérdés

Mostansag sokat jarok oda a metro miatt es egyre jobban felek. Mindig megtalal valami gyanus alak aki vagy penzt vagy valami mast akar. Persze ilyenkor megprobalom ignoralni oket de sokszor elkezdenek kovetni meg ilyenek es nagyon felek :( valakinek valami tipp erre?

18/lany



2017. aug. 28. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz velük, de azért vigyázz magadra :)
2017. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj magabiztosabban akkor kevesebben probalkoznak, vagy vidd a pasidat is magaddal.
2017. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen járnak arra metró és vonat miatt, ha valaki odamegy hozzád kunyerálni, akkor csak mondd meg, hogy nem (vagy adj neki pénzt, a te dolgod), ha nem ért a szóból, akkor pedig szólj rá hangosabban, hogy magadra vond a járókelők figyelmét. Szoktak ott lenni biztonságiak is, nekik is szólhatsz, ha baj van. Amúgy pár éve sokkal több erőszakos kéregető volt arrafelé, ma már nem olyan rossz a helyzet. 20 éves lány vagyok, évek óta arra járok, de eddig még semmi baj nem történt.
2017. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan, mint más nagyobb csomópont Pesten, én az Örs fele járok sokat, de ott is kéregetnek, nem kell velük foglalkozni és kész. Próbálj mindig olyan helyeken menni, ahol sok az ember, amíg ott vagy, gyalogolj kicsit gyorsabban, és dugd be a füled, így nem tudnak hozzád szólni. De ha éjszaka járkálz, amikor nincs annyi ember, akkor inkább mellőzd a fülhallgatót :)
2017. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem veszélyesebb mint más pályaudvar .
2017. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! A baratom bent lakik a belvarosban szoval ha talalkozunk akkor nekem kell bemenni hozza. Este meg nem jartam Kelenfoldon(szerencsere)

Egyszer volt az h egy keregetonek nem adtam es tenyleg nem hagyott beken es elkezdtem hangossan mondani neki h nem tudom segiteni erre megfenyegetett hogy agyonver :o

2017. aug. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!