Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy szüntettétek meg a...

Ti hogy szüntettétek meg a szerelmes érzéseket?

Figyelt kérdés
16L Én azt hittem vége. Mindig mondom magamnak, hogy nem érdemes olyan valakit szeretni akinek sosem merem bevallani. Nála fogalmam sincs mi a helyzet. Nem szeretem úgy, de... akkor meg miért érzem hogy mégis? Őt nem szabad szeretni, mert ő minden lányt ugyanúgy kezel, és rám sem néz máshogy mint a tucatra... szerelmi szempontból... vagyis hát a különbség annyi, hogy én és ő barátok vagyunk, nem csak én vagyok lány barátja, de velem beszél a legfelszabadultabban, vagyis míg másokat meghallgat, nem piszkál és bókol nekik,és kivillantja a "cuki mosolyát", -> nálam a szavamba vág valami hülye viccel, mindig ő mesél, és csak mesél, alig jutok szóhoz, mindig ugrat valamivel, és ha bármilyen változás történik rajtam egyből megmondja a véleményét velősen. Őt nem érdekli ha összetörik a pici szívem. Aztán meg ha meglát egy szép lányt mondja nekem hogy " hű de jó csaj" és meg csak mosolygok és várom hogy felbukkanjon egy jó pasi és visszaadjam. Úgy kezel, mint a barátját, és én is úgy szeretném őt kezelni, mint egy jó haveromat... De akkor miért szorul össze a gyomrom ha látom? Miért dobódok fel ha beszélget velem? Tudom, most azt hiszed "Hát szerelmes vagy te vaksi!" de egy ilyen fiúba lennék én szerelmes? Én ezt nem szeretném, le akarok nyugodni, és ha meglátom az ilyen érzéseket ne keltsen bennem...! Mondogatom magamnak, hogy én egy ilyen alakba nem zúgtam bele, nincs az az isten. Oké, valahogy azért mégis meg kéne szűntetni ezeket a hirtelen rohamokat amik rámtörnek ha meglátom. Valami tipp?:(

2017. aug. 28. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Idővel, idővel mindennek vége.
2017. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miért ne szerethetnéd? Még csak egy éretlen fiú. Ha megkomolyodik, majd máshogy fog viselkedni, akár veled is.

Igen, idővel javul a helyzet majd.

2018. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!