Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfi vagy a női lét a...

A férfi vagy a női lét a fontosabb? Több lent

Figyelt kérdés

Leszögezem mielőtt bárki ledurrog szerintem mindkèt fèl ugyanúgy fontos ès egyenlő (persze most a normális emberekre gondoltam nem az erőszakolókra meg a k*rvákra mert azok èletet se èrdemelnènek)


Elsősorban szaporodás szempontjából nèztem mist a dolgokat


Nők: sok embertől hallom (persze van aki nem így gondolja azèrt azt leszögezem) hogy a nő csak d*gásra meg szülèsre jó semmi másra nem használható


Fèrfiak: szintèn sok szèpet hallottam arról hogy semmire kellők meg nem akarnak elköteleződni a gyerekkel csak d*gni reggeltől estig


De ha azt nèzzük a nők nèlkül nincs társadalom mert nincs aki szülje a gyereket viszont fèrfi nèlkül meg nincs aki gyereket csináljon


De a mai kor tudománya miatt szinte már nincs szüksège a kèt nemnek egymásra mivel hallottam fèrfiről aki szült


DE a fèrfi már szinte felesleges mert úgy tudom a nők szegycsontjából előállítható a sperma ès már sok kísèrlet volt e kapcsán így szinte a nők úgymond magukat csinálják fel ès megis tudják szülni


Ezèrt lassan már felesleges lesz a fèrfi lètezèse mivel a nők kigudják elègíteni magukat,dolgozni is tudnak,nèmelyik nő már erősebb mint a fèrfi így vèdelem se kell a nőnek ès ha nem.lètezne fèrfi nem.lenne nemi erőszak se


Ti mit gondoltok erről?


2017. aug. 28. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5 perc, és jelenteni fogják ezt a kérdést, de tessék: senki sem fölösleges, és senki sem fontosabb a másiknál.
2017. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell mindkettő, de nem olyan formában mint most.

A prostik miért ne érdemelnének életet? Elítélem őket, és ha elkeseredett lennék sem venném igénybe a szolgáltatásaikat, de milyen okkal mondod azt, hogy nem érdemelnek életet?

2017. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Baromság, a nők még mindig gyengébbek és ami ma fontosabb butábbak. Ezzel nem tudnak mit kezdeni.
2017. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni a régi világháborús propagandákat, amik arra ösztönözték a nőket, hogy vegyék át a férfiak munkáit, amíg azok a fronton vannak, hiszen ők is erősek, kemények és belevalók - és mint a történelmi bizonyítékok mutatják, tényleg azok is - míg békeidőben nem tudják a férfiak, hogy hogy nézzék le a nőket az élet minden területén. Érdekes jelenség, de cseppet sem meglepő.
2017. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

#4

Azért nézd meg hány női bányász volt akkor is. Ja hogy ami tényleg kemény meg stratégiailag fontos volt pont ezért nem merték nőkre bízni.

2017. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

#5 Fantasztikus, ezek a nagyszerű emberek kibányásszák azt a sok sz@rt, ami menthetetlenül tönkrevágja a bolygót ki tudja hány ezer (millió?) évre...

Amúgy ja, tényleg vannak munkák, amiket tipikusan nők vagy férfiak csinálnak; a férfiak pl lóbálják a csákányukat, a nők meg gondozzák a sérülteket/betegeket/haldoklókat, és nevelik a következő generációkat - köztük a csákány lóbáló férfiakat is. Tényleg belemenjünk ezeknek a dolgoknak az analízisébe?

2017. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6

Tudod ha már a háborút hoztad fel azon múlt leginkább a háború kimenetele. A köcsögkészítést simán rábízták a nőkre mert azon semmi nem múlt, de a valódi fizikai munkát nem merték. Ez jól mutatja mennyire egyenlőek fizikailag. Sőt nagy stratégák közt sem volt nő valami furcsa oknál fogva.

2017. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az ilyesfajta eszme futtatásoknak abszolút semmi értelme nincs. Az emberek nem csak szaporodási céllal létesítenek kapcsolatot az ellenkező nemmel. Azoknál akiknek van igénye az ilyen kapcsolatokra, azoknál nem pótolhatja ezeket a kapcsolatokat az azonos neműekkel való kapcsolat.
2017. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez vice versa, már fejlesztik a mesterséges méheket és van mesterséges petesejt is. Nem érdemes ilyen nemek közti harcot szítani mert egyik se jár jól. Jólvan az úgy ahogy a természet kitalálta, ami ma folyik az nem természetes, külön a nők és külön a férfiak jók valamiben és nem kéne ezt lealacsonyításként kezelni mert ez a rendje az életnek, eddig is így éltünk túl és ez lenne a fenntartható. Szerintem.
2017. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a szerepe, az utolsó dolog, amik között ellentéteket kellene szítani, azok a nemek.

Hacsak nem vagyunk születésszabályozó intézmény, vagy végtelenül elkeseredett, depressziós, beteg emberek.

2017. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!