Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a nyaratok?...

Milyen volt a nyaratok? Jó/rossz élmények?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Unalmas, egész nap csak számítoztam, és nem is mozdultam ki a lakásból. :D
2017. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy trágya a kezdetektől , elmaradt programok undorító forróság , kiszáradt kert, poshadt gyümölcsök sok poloska .
2017. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó volt, de szerintem túl sokszor voltam józan..
2017. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyár nagyrészében egy építkezésen dolgoztam, kemény volt de jó volt a társaság, élvezhető volt a munka néhol és jól kerestem vele. Airsoftoztam, kijátszottam a Witcher 3mat, töltöttem időt az eddig alig ismert rokonokkal, akik kiderült tök jófejek. Bulizni, fesztiválozni eredetileg se akartam, így főleg nem, be se rúgtam a gimis bankett óta. Bár strandolni többet kellett volna.
2017. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehová sem jutottam el messzebbre idén sem, csak a munka a nagy semmiért! amikor meg volt szabadidőm, olyan dög meleg volt, hogy már nem is volt kedvem ki sem lépni a házból, örültem, hogy túlélem.Most meg máris depizek, hogy elmúlik a nyár így, élmények, nyaralás nélkül.De még szeptemberben lehet csavarogni szerencsére és már legalább nem lesz olyan brutális meleg.
2017. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely váltás, hosszú, nagyon meleg, változatlan. Az álmok továbbra is álmok maradtak...
2017. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes összességében és azt nem mondhatom, hogy nem volt tartalmas. Június végén végeztem vizsgáimmal, aztán 2 hetet töltöttem a Balatonon, úgy, hogy közte hazajöttem pár napra, és mentem vissza. Együtt volt a család, ez kellemes volt, bár voltak veszekedések. Ez negatívum volt. A másik, ami nagyon tönkretette az egész júliusomat, hogy nyaralás közben is (de itthon főképp) gyakran nem voltam túl jól, szédelegtem, hányingerem volt, amitől nagyon kikészültem, mert rettegtem végig, hogy valami komoly bajom van, közben ,,csak" vizsgaidőszak utáni átmeneti pánikrohamok voltak, amik mostanra már teljesen megszűntek. Augusztusban már jól voltam, vagyok is, és ezt a hónapot végig is dolgoztam, szóval ez sem volt élményekben szegény. Megtaláltam élete első munkahelyét, mert eddig csak családi vállalkozásban dolgoztam.-Apropó, azt is csináltam végig az elmúlt hónapban, szóval most nagyon pörögtem.

Így összességében sajnálom picit, hogy vége a nyárnak, mert ez mindig egy fajta elmúlás, meg kezdődik az egyetem is, viszont nagyon nem bánom, hogy vége lesz végre a nagy melegnek, mert már elegem volt belőle, illetve most nem fog akkora nehézséget okozni a visszaszokás sem a suliba vélhetően, mert egy hónapja már dolgozom és ahhoz képest még felüdülés is lesz.:)

2017. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egész nyáron dolgoztam, és itthon kockultam, nincs egy barátom se szóval 1 hét múlva hallgathatom hogy kinek milyen jó volt a nyara mennyi klasz élménnyel...

18f

2017. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megcsináltam a jogsit, kerestem 200 ezret, sokat tanultam gazdaságtant és megtanultam hátraszaltózni (sajnos annyira nem hogy szivacs nélkül is ki merjem küldeni, szóval lehet ez utóbbi nem sokáig fog tartani).

Viszont egész nyáron melóban voltam, így kevés dologra volt időm. Meg szerettem volna tanulni POI-val trükközni, de addig se jutottam el hogy vegyek egyet. Szerettem volna a barátaimmal több időt tölteni, az se sikerült mégis elegem lett belőlük. És annak ellenére hogy jó fizetésem van és sokat melóztam mégse sikerült elég pénzt összeszednem hogy a tervem szerint nyár végére egy autót megengedhessek magamnak.

Nem sikerült barátnőt találnom. És idén se jutottunk le barátokkal nyaralni balatonhoz. Habár én mentem volna, de diszfunkcionális barátaim vannak.

Most kezdődik a suli, így a melóból visszább veszek. Kicsit vicces hogy pont suli és munka mellett lesz kicsivel több szabadidőm mint eddig nyáron volt... Talán elkezdek újra gitározni vagy rajzolni csak arra hogy a stresszt levezessem valamivel.

19/F

2017. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dolgoztam, de mellette volt időnk utazni is - nyaralás (bár itt az út oda-vissza stresszes, szar volt :D), és az országon belül is többfelé mentünk a hosszú hétvégéken.


Barátaim nincsenek, de a párommal jó csapatot alkotunk, és ez a lényeg. :)

2017. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!