Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emailben hogyan szólítsam meg...

Emailben hogyan szólítsam meg a volt pszichológusomat?

Figyelt kérdés
Ismét felmerültek problémák az életemben, és szeretnék tőle segítséget kérni, de ciki vagy nem, nem tudom hogyan kezdjem a levelet.

2017. aug. 30. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a "Kedves (keresztnév)" lenne a legjobb. Ha nagyon hivatalos volt a viszonyotok, akkor "Tisztelt (vezetéknév) Úr" vagy nő esetén "Tisztelt (teljes név)".
2017. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahogy a kedves túl közvetlen, a másik pedig túl távolságtartó. Valahol a kettő között volt a viszonyunk..szerintem
2017. aug. 30. 12:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy lehetne, hogy Kedves Doktornő? Igaz, a pszichológus nem számít dokinak...csak a pszichiáter
2017. aug. 30. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kovács Katalin! Vagy

Kedves Katalin! Ezúton kérném, hogy...


Nem hinném, hogy ő nagy ügyet csinál a megszólításból. Pszichológus, tudja kezelni a dolgot. A Doktornő megszólítást kerüld, mert ő nem orvos.

2017. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán úgy írom, hogy kedves és keresztnév.
2017. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!