Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is fordult már elő...

Veletek is fordult már elő hogy a wc ajtóban pisiltetek be?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 20:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha igen akor írjatok már le a történetet
2017. aug. 31. 20:09
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Hat nagyon siettem haza, de elotte bevagtam egy kavet (a koffein vizhajto, ez nalam kb 10-szeresen ervenyesul) es mar nagyon-nagyon kellett, es pont a wc ajtoban nem tudtam tovabb tartani. Nagy sztori, mi?
2017. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ez után történt ilyen veled?
2017. aug. 31. 20:12
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Én csak majdnem jártam így. Autós oktatáson voltam, ami szerencsére az utcánk végén volt, szóval 2 perc sétára otthonról. Már mikor elindultam nagyon kellett, és kicsit elhúzódott, a végén szenvedtem majd megdöglöttem, de mondom kibírom. Futottam haz mint állat, és nem bírtam bemenni a kertben meglocsoltam a virágokat.
2017. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Igen, kiskoromban.
2017. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiii ***** válasza:
31%

Én csak a wc ajtót hánytam le egyszer.

Illetve olyan előfordult, hogy télen a suliból gyalog kellett hazamennem, térdig érő hó, átázott cipő, fagy, hideg, és már nagyon kellett pisilnem. Hazaértem nagy nehezen, de alig tudtam kinyitni a bejárati ajtót, a kezem is szétfagyott, és bepisiltem az ajtó előtt. :D Csak egyszer fordult elő. De általánosban volt egy osztálytársam, aki rendszeresen bepisilt, ezért neki sose kellett engedélyt kérnie, ha vécére akart menni.

2017. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Én még egyszer be is fostam. Bekávéztam, ami felfordította a beleimet. Úgy rohantam haza, mint egy pingvin, a lakásba még beértem, de a wc-re már nem, és telibe szartam a nadrágomat. Remélem nem a gép előtt vacsorázol.:)
2017. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
A délutáni napköziben télen sötét volt a folyosón, és nem mertem kimenni pisilni, tartogattam, és amikor rászántam magam kiszaladtam a mosdóba,beértem a wcbe de beragadt az övem, nem bírtam lehúzni a nadrágom és bepisiltem.A takarító néni öltöztetett át és egyszerűen nem bírtam megmagyaràzni senkinek.Övet nem hordok azóta sem, amúgy1 vagy 2.osztàlyos voltam.
2017. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

18 évesen mentünk az utcán a nővéremmel és olyan röhögőgörcsöt kaptam,hogy becsúszott egy kis pisi. 19 évesen szenteste pedig anyukáméktól a nagy zabálás után elindultunk húgommal hozzánk. Tudni kell,hogy kb 10 perc sétára laktam tőlük. Kb öt perc után olyan sz@ras jött rám,hogy folyt rólam a víz. Elkezdtem szaladni haza,a húgom kiabált utánam és az ajtótól egy percre szégyen vagy nem: besz.rtam. :D

Aztán mire húgom is odaért,már a zuhany alatt álltam,a melegítőmet ki kellett dobnom és nem tudtam,hogy sírjak vagy nevessek,úgy szégyelltem magam. :)

Soha nem történt még velem ilyen. Az a szenteste emlékezetes marad. :D

2017. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Velem nem volt ilyen. Ha már a vécéajtóban vagyok, kibírom a vécéig.
2017. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!